(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
13.02.2019 14:29

Велокатафалк

Велокатафалк

Підприємниця з Данії створила першу в світі службу, яка надає послуги велокатафалків.

Коли Силі Конгстад ​​сказала своїм друзям і знайомим, що хоче створити таке, всі вони заявили, що вона збожеволіла, але вона все одно реалізувала свою ідею. За її словами, незважаючи на весь скептицизм друзів, жителі Копенгагена оцінили ідею.

Столиця Данії відома як один з найбільш дружніх до велосипедів і велосипедистам міст світу. Люди тут проїжджають на велосипедах кожен день 1 100 000 кілометрів. 36% всіх городян їдуть на великах на роботу, в школу або в університет, і муніципальна влада розраховують, що цей показник виросте до 40%, а потім і до 50%.

Більшість велодоріжок в місті відокремлені від основної дороги, і часто для велосипедистів діють свої знаки і світлофори. В таких умовах не дивно, що деякі порахували, що і в останню путь цілком комільфо відправлятиметься на велосипеді.

Такий останній шлях, звичайно, буде екологічно чистим, але не стане особливо дешевим. Згідно прайс-листа на сайті, базовий набір послуг з надання велокатафалка обійдеться в суму від 247 до 412 доларів, але в залежності від замовлення допопцій може стати і ще дорожче.

Першим на велокатафалку в останній шлях вирушив 87-річний джазмен і відомий еколог Ханс Альбертс. Вибрала цей спосіб дочка дідуся, такий догляд «був дуже в його стилі». «Він любив їздити на велосипеді. Частенько навіть носив маску, не бажаючи дихати автомобільними вихлопними газами. Ми думаємо, що йому б сподобалася ця ідея », - сказала Агнета Альбертс.