(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини

Trek

Trek

Про компанію

Компанія Trek Bicycle була заснована в 1976 році у місті Ватерлоо (США, штат Вісконсін). З сімейного бизнесу, що складався з 5 осіб, та виробництва, розміщенного у складі, де колись зберігались покриття для підлоги , Trek Bicycle перетворилась у найбільшого розробника нових велосипедних концепцій й безумовного лідера світової велоіндустрії.

З самого початку, метою компанії Trek Bicycle було створення найкращіх велосипедів у світі. Сьогодні до цього додається: Допомогти світу використовувати велосипед як просте рішення складних проблем. Велосипед - це найбільш ефективний транспортний засіб для людини, яке допомогає вирішувати екологічні, экономічні та соціальні проблеми.

Trek Bicycle створює та виробляє велосипеди, як для спортсменів світового рівня, так й для починаючих велосипедистів. Технологічні інновації впроваджені у моделі для Чемпионів світу, використовуються у серійних моделях та доступні для кожного клієнта. Інженерна група Trek Bicycle складається з більш ніж 180 особ, у тому числі 37 специалістів з карбонових материалів, 11 - по технологіям композитних материалів та 9 інженерів з науковими ступенями з аерокосмичних технологій.

Адреса головногу офісу Trek Bicycles Corporation: West Madison Street, Waterloo, WI, United States. Ватерлоо - невелике містечко з населенням біля 3330 людей, в 45 хвилинах їзди від м. Медісон, столиці штату Вісконсін. В штаб-квартирі Трек працює біля 800 особ.

Із супутника офіс виглядає ось так: 

Головний вхід в офіс:

Увійшови в приміщення ми потрапляємо в атріум:

Зліва та справа розміщені легендарні моделі велосипедів Trek:


Починаємо подорож по офісу:

Заходимо в департамент TCG, де розробляється продукція Bontrager і ми випадково бачимо тут Кейта Бонтрегера (Keith Bontrager) - на фото по центру, сидить в кріслі :

 

Департамент графіки та дізайну працює окремо та має власну фото-студію.

Для створення дизайну використовуються пластмасові моделі рам:

Під фото-студію відокремлено приміщення, де роблять фото велосипедів для каталогів и веб-сайтів:


До департаменту розробки гірських велосипедів и прототипів не допускається ніхто, крім співробітників офису зі спеціальним допуском:

Подорожуючи далі ми проходимо повз департамент розробоки міських велосипедів - вони не такі секретні, як гірські велосипеди:

Далі іде департамент ACG (Advanced Concepted Group) - вони займаються розробкою топових моделей велосипедів для професійних спортсменів. Всі моделі розроблені для велоперегонів запускаються в серийне виробництво і вони доступні для продажу. Департамент ACG разом з Trek Racing Department працюють незалежно від головного офісу, зі своїми виробничими потужностями та менеджментом.

ID department - департамент індустріального дізайну вивчає тенденції розвитку вело-індустрії та дізайну, розробляє концепції та передає їх у відділ розробки та дізайну. На фото зона для перемовин в  ID department:

В будинку штаб-квартири Трек розміщен тренажерний зал для співробітників:

Який же офіс може обійтись без кави?

В офісі обов`язково має бути кафетерій, в якому співробітники можуть підкрепитись, всеж-таки будівля розміщена далеко від міста...

І в якості цікавого завершення экскурсії декілька концептів велосипедів Трек:

Актуальные товары Trek