(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
01.10.2018 11:38

У Швейцарії на референдумі відданий пріоритет велосипедним дорогам

У Швейцарії на референдумі відданий пріоритет велосипедним дорогам

У Швейцарії в неділю, 23 вересня, пройшов загальнонаціональний референдум, на якому 70% виборців висловилися за закріплення в Конституції пріоритетного завдання розвитку велосипедних доріг.

Дві ініціативи з регулювання ринку продовольства в країні не отримали схвалення на референдумі.

Більшістю голосів швейцарці відкинули ініціативи про продовольчу безпеку, а також найсуворіших екологічних та етичних стандартах для власного аграрного виробництва та імпорту продуктів.

Відзначимо, що велосипеди отримують все більше визнання в світі як альтернатива автомобільному транспорту. Так, в Німеччині найбільший кількісний приріст нових засобів пересування останнім часом демонструють саме велосипеди. У країні навіть недавно відкрили велосипедний автобан через густонаселений Рурський регіон.

Не залишається осторонь і Україна. Наприклад, в 2018 році в Києві планують побудувати 43 кілометри велосипедних доріжок, а також облаштувати ще понад 60 кілометрів велосмуг.

У червні Мінрегіонрозвитку оновило перелік державних будівельних норм, в яких передбачив зобов'язання при будівництві нових доріг передбачати велодоріжки.