(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
02.12.2018 11:58

Памп-революція в Словенії

Памп-революція в Словенії

На маленьку Словенію всім можливо все одно, але я ж в ній не випадково опинився, цей маленький європейське рай. Довго поясннювати, чому країна хороша. Зараз - про чарівну історію з памп-треками.

У 2018 році в Словенії побудували 17 нових асфальтових памп-треків. Я нагадаю, це на 2 млн осіб + це були далеко не перші пампи. Думаю, тепер це країна з максимальною кількістю Памп на душу населення (зараз це приблизно 1 памп на 65К жителів). Спробуйте уявити появу за рік 85 нових асфальтових Памп в Києві і ви зрозумієте, про що я говорю. У пості я розповім, як це сталося.

Як хлопці це зробили:

Крок 1: 1 лідер проекту без всякої команди на старті. Відповідальний перфекціоніст директор, без якогось незвичайного досвіду будівництва Памп. Він знайшов першого клієнта - власника землі (це було кафе з простоючею поруч територією) і домовився побудувати там асфальтовий памп-трек для всіх видів памп-транспорту: велосипедів, беговел, самокатів, роликів, скейтів.

Крок 2: Зареєстровано юрособа, зібрана команда, пройшли консультації з досвідченими будівельниками асфальтових Пампа, створений сайт.

Крок 3: Памп спроектований до деталей онлайн, отримані гроші на будівництво. Зверніть увагу на світильники на плані і в реалізації. План був відмалювали вже з розумінням матеріалів, постачальників і виконавців. Цей план був спрощений, в реалізацію над пішли дерева, навіс над кафе залишили на більш пізню реалізацію, прибрали квіти у кафе, а стільці замінили на довжелезну лавку, що спростило обслуговування. Одне з вікон кафе здогадалися перетворити в пункт видачі замовлень.

Крок 4: Будівництво точно розраховано по грошах, використаний професійну працю. Так як всі ходи прораховані, то будівництво було швидким і, незважаючи на велику кількість техніки і людей, потрапило в узгоджений бюджет.

Крок 5: Проведено урочисте відкриття, запрошено багато засобів масової інформації, а тусовку покликали показати масовість.

Крок 6: памп крутий, місце підходяще, багато дітей і памп де-факто стає спортивної дитячим майданчиком, яку лише іноді займають швидкі хлопці на байках. Все це знімається і створюється презентація для майбутніх погоджень нових Пампа.

Крок 7: Місце дико подобається батькам, з'являються прохання побудувати пампи в інших місцях. Керівник компанії придумує як масштабироваться, збирає професійну команду, яка працює на потоці, автоматизує етапи створення, опускає ціну і починає швидко приймати і виконувати замовлення.

Крок 8, 9, .....: будівництво, презентація, репортажі, інтерв'ю, замовлення. Скрізь упор на інтереси дітей і їх батьків. На будівництво і презентацію діти запрошені через вихователів найближчого дитячого саду.

Крок n: створено словенський кубок з памп-треку, що складається з 13 кваліфікаційних етапів (всі - на різних пампах), 3 фінальні етапи для кращих учасників. Є 5 категорій: до 5 років, 6 - 9 років, 10 - 13 років, 14+, відкрита категорія. Доросла категорія - тільки остання. Розганятися можна як завгодно, брати участь можна на чому завгодно: самокати, біговел, ролики, скейти, bmx, mtb. Choose your weapon.