(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
08.11.2018 12:20

Ілон Маск не виключає можливість випуску електробайка

Ілон Маск не виключає можливість випуску електробайка

Ілон Маск заявив, що компанія Tesla може зайнятися випуском зовсім нової для себе продукції.

Так, в одному з інтерв'ю він зазначив, що виготовляюча електромобілі американська компанія, здатна перейти до виробництва ще і електричних велосипедів.

Макс виключив, що Tesla коли-небудь буде випускати електроскутери, але припустив, що компанія може взятися за виробництво велосипедів.

            "Електричний велосипед? Я думаю, Так, ми можемо це зробити », - сказав він.

При цьому Маск більше не озвучив жодних подробиць і любителям продукції Tesla залишається тільки припускати, яким він буде.

Електробайкі зараз досить популярні, але за останні роки в цій області не було якихось серйозних удосконалень. Передбачається, що це може зробити Ілон Маск, так як він відрізняється нестандартним мисленням і підходом до справи. Також тут зіграють свою роль і потужності самої Tesla, адже компанія сильна як технічно, так і має в своєму розпорядженні багато висококваліфікованих інженерів і конструкторів.

Передбачається, що електровелосипед від Tesla буде мати вбудований GPS, а також зможе заряджатися на фірмових «заправках». Найбільш неординарним припущенням є оснащення електробайка автопілотом.