(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
16.12.2018 12:34

Давайте згадаємо новинки Lezyne 2019 презентованих на виставці EuroBike

Давайте згадаємо новинки Lezyne 2019 презентованих на виставці EuroBike

Lezyne вміє тримати інтригу з приводу своїх майбутніх релізів, щоб на момент презентації як слід здивувати.

У цьому році на виставці EuroBike Lezyne презентували нову серію інновацій майже для кожної групи аксесуарів. Давайте згадаємо самі інтригуючі новинки сезону 2019.

Підлогові насоси з секретним відділенням:


Всі насоси Lezyne проходять контроль якості на 100%. Поршень, корпус і база виготовлені з алюмінію high якості, тому, вони по надійності не мають рівних.

Але конструктори пішли далі, і створили насос Shop Floor Drive, що не має рівних і по креативності виконання.

Ручки цього насоса мають спеціальні функціональні відсіки для дрібних інструментів, таких як мультитул, бортировки і латки. Комплектації очікується дві: з вищевказаними предметами разом і без них.

Фляготримач з боксом:


Одні фляготримпчі Lezyne цінуються своїм висококласним композитним матеріалом, а інші - досконало відфрезерованим алюмінієм. У 2019 список поповниться ще однією інновацією.

Міцний композитний фляготримач Storage Flow Drive тепер оснащений відсіком для мультитула, бортировки і насоса CO2. Більш ранні версії фляготримача можуть бути оснащені подібним адаптером, що також допоможе розвантажити ваш бардачок.

Ремкомплекти для безкамерних коліс:

Lezyne не могли не помітити попиту на безкамерні покришки останнім часом. До сезону 2019 компанія підготувала концептуально нові Ремнабор для цих цілей. Сюди входить спеціальний інструмент для очищення і установки латок (з інтегрованим алюмінієвим футляром і без), а також 5 латок. Якщо раніше серйозний прокол бескамеркі був проблемою, то зараз це швидко вирішується завдяки даним ремкомплект.

Ручні насоси з оновленим шлангом:


Вся колекція як і раніше складається з компактних і надійних алюмінієвих насосів, в тому числі з включеннями композитних матеріалів.

У цьому році для самих ходових моделей ручних насосів (Carbon Drive, Digital Drive, Road Drive, Pressure Drive, Alloy Drive) був оновлений шланг. Тепер в нього для зручності інтегрований ключ для закручування ниппеля Presta і сердечника Schrader.

Мультитул з магнітним утримувачем замку ланцюга:


Відомий раніше мультитул з усіма своїми перевагами придбав нову особливість у вигляді магнітного утримувача з боків корпусу для ланцюгового замку.

Від цього доповнення мультитул став ще більш зручним. Він як і раніше заслуговує статусу high quality, будучи результатом сверхточной фрезерування з використанням досконалих матеріалів.

Світло з дистанційним управлінням:


В цьому році компанія порадувала нововведенням - виносними кнопками для управління фарами. Модель Connect Drive заднього і переднього світла оснащена бездротовою кнопкою. Для передніх фар інших моделей компанія розробила дротову виносну кнопку на кермо, яка буде поставлятися в Loaded компелектаціі.

Як відомо фари і мигалки Lezyne оснащені кращими діодами і акумуляторами на ринку. До того ж Lezyne любить використовувати в своїх пристроях найдосконаліший для цих цілей матеріал - фрезерований алюміній. Тому, не дивно, що саме фари і мигалки принесли Lezyne першу славу.

Світло для E-bike:


Спеціально для набирають популярність міських E-bike, були розроблені ліхтарі і цього напрямку. В поставку включені оригінальні кронштейни для зручної організації ліхтарів на щитку і кермі. Що стосується харчування, то нові ліхтарі відмінно сумісні з батареями провідних виробників батарей Bosch, Shimano і Yamaha.


Набір ключів зі знімними битами:


А ось і новий перфекціоністсткій набір інструментів від Lezyne в фірмовому стилі. Storage Drive точно не залишить байдужим найвибагливішого любителя покриття гайки на своєму байку і додати цей набір в свою колекцію інструментів Lezyne.

У нього входить купа змінних бітів-шестигранників, викрутки і ключі Torx. До них крнечно ж додається алюмінієва фрезерується ручка. Все це упаковано в щільному витонченому чохлі.

GPS-велокомп'ютери:

Сучасні велокомп'ютери Lezyne випередили свій час. Їх функціонал включає побудову карти і завантаження її на смартфон через додаток Strava онлайн.

Якщо телефон втратить сигнал, то велокомпьютер скористається своїм вбудованим автономним відображенням. Ви можете проходити тренінги і навчання блгодаря повної інтеграції з додатками і веб-сайтами Today's Plan і TrainingPeaks.

Lezyne MEGA XL:

 - Великий екран на 2,7 "
 - Можливість використовувати як вертикально, так і горизонтально
 - Можливість вивести на екран до 10 показників
 - Оффлайн карта і навігація
 - Потужна батарея до 48 годин роботи
 - Збільшити обсяг пам'яті, до 800 годин

Нові велосумки і органайзери:

Різноманітність велосумок Lezyne різної конфігурації в цьому році поповниться відразу новими 4 продуктами. У них використані вдосконалені матеріали, ще більш водостійкі і міцні.

Підсідельні сумки Aero Caddy і Mid Caddy з застібкою rill top легко впорядкують ваші аксесуари завдяки зручному органайзеру всередині.
Frame Caddy - підрамні сумка зі значною місткістю з водостійкого матеріалу - то що потрібно для тривалих поїздок.
Phone Wallet - знайомий вже, але оновлений гаманець з відсіком для телефону.