(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
28.03.2019 22:11

Continental офіційний партнер Tour de France

Continental офіційний партнер Tour de France

Continental офіційний партнер Tour de France з 2018 по 2022 рік, оновлює свою спонсорську підтримку і стає одним з головних партнерів гонки в 2019 році. 6 липня, коли Tour de France почнеться в Брюсселі, Continental почне свій перший рік в якості одного з п'яти основних партнерів туру - поряд з LCL, E.Leclerc, Krys і Skoda.

"Спонсорство Tour de France ідеально підходить для нашої продукції і корпоративних цінностей." - говорить Микола Сетцер, член правління Continental AG і керівник шинного підрозділу. "Після одного року в якості молодшого партнера і офіційного спонсора шин, мені доставляє величезне задоволення грати головну роль у найважливішій велогонці в світі. Бути партнером-переможцем етапу дозволяє нам створити більш високу видимість для наших високотехнологічних шин, які стоять не тільки для безпеки дорожнього руху, а й для пристрасті до перемоги. Крістіан Прюдомм, директор Tour de France, додає: "Радість від перемоги на сцені - це щоденна емоція на Tour de France. Гонщик, який піднімає руки на фініші, незалежно від того, чи є він багаторазовим переможцем або приймає свою єдину перемогу в кар'єрі, безумовно, відчуває один з найяскравіших моментів свого життя. "

Логотип Continental з'явиться на арці над фінішної рисою, а також на арці "ФЛАММЕ Руж" в кілометрі від фінішу. Після кожного етапу представник Continental вручить приз переможцю етапу на подіумі.

На своєму веб-сайті Continental буде пропонувати шанувальникам турів поради з подорожей на різні етапи і їх в безпеці. Виробник шин знову запропонує безкоштовні мобільні перевірки шин для автомобілів, припаркованих уздовж маршруту.

На самій трасі вперше будуть виділені небезпечні повороти для гонщиків і водіїв допоміжних транспортних засобів із спеціальними попереджувальними знаками яскраво-Континентального жовтого кольору.