(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
29.11.2018 11:41

Безкамерні технології. Переваги та особливості

Безкамерні технології. Переваги та особливості

Інновації

Кілька років назад Schwalbe почали інтенсивно фокусуватись на безкамерних технологіях, в особливості для велосипедів для перегонів. В цьому контексті стало зрозуміло: безкамерні технології - це виключні іновації для перегонів. Тому виробництво безкамерних покришок високого тиску стало здатно вивести на відмінний рівень.

Тож безкамерки забезпечують безсуперечні переваги в таких поняттях як швидкість, комфорт, зчеплення та захист від проколів для всіх спортивних і амбіційних велосипедистів.

  • Тертя між покришкою і камерою тепер пішли у минуле. Це значно знижує опір кочення. Він стає навіть меншим за супер легкі покришки для змагань.
  • З безкамеркою, ти можеш їхати зі значно меншим значенням тиску без зашкодження продуктивності! Це надає відчутні переваги в комфорті, а також істотно поліпшує контроль в критичних ситуаціях на складних стежках.
  • Безкамерна система забезпечує небувалий захист від проколів. Виключається повна втрата повітря з покришки пошкодженням камери або ніпеля. В той самий час антипрокольна рідина (герметик) герметизує прокол або поріз за десяту долю секунди.

Дизайн

TUBELESS EASY з MicroSkin

  • MicroSkin - розробка, яка утворює різницю у порівнянні до попередніх безкамерних покришок. Запатентована конструкція складається з мікро волокон зі здатністю сильно розтягуватись, які завулканізовані разом з гумовою сумішшю та каркасом. MicroSkin огортає весь каркас і полегшує бездефектну операцію зі встановлення безкамерної покришки високого тиску, чим не відрізняються покришки з боковинами SnakeSkin на покришках для MTB.
  • Безкамерні покришки для перегонів тепер стали неймовірно легкими, а також значно швидшими.
  • Технологія майбутнього для кросових та турінгових велосипедів.
  • Інтегрування волокон MicroSkin завершує кілька важливих функцій в той самий час. Це забезпечує герметичність. Це гарантує надійне підтримання високого тиску.
  • Покришки з MicroSkin: PRO ONE / S-ONE / G-ONE / X-ONE / MARATHON SUPREME / MARATHON ALMOTION

 

TUBELESS EASY з SnakeSkin

  • Полімерний матеріал SnakeSkin на боковинах робить конверсію на безкамерну покришку для MTB неймовірно простою та легкою. Це також забезпечує кращий опір порізам боковинам.
  • Для забезпечення зазаначених переваг Tubeless Easy зі SnakeSkin виконується як стандарт найякісніших покришок для MTB в лінійці EVOLUTION.

Встановлення покришок

Встановіть покришки на обод як зазвичай. Будьте обережними застосовуючи бортувальні лопатки. Важливо: застосовуйте рідину для встановлення на обидві сторони бортів перед накачуванням (1) (можна застосовувати звичайний мильний розчин). Переконайтесь, що ніпель розміщений між бортами під час накачування (2). Розпочність накачування потужним потоком повітря (за допомогою потужного насоса або компресора) (3). Покришка гучно входить в зачеплення з ободом. Погляньте на лінію обода на покришці і переконайтесь, що прокришка встановилась на місце належним чином (4).

Трохи спустіть покришку. Демонтуйте серцевину ніпеля (ключ ніпеля в комплекті з герметиком Schwalbe Doc Blue) і заповніть 60 мл герметизуючої рідини (5). Для дорожних велосипедів достатньо 30 мл.

Чітко дотримуйтесь рекомендацій з максимального диску поришки та обода під час накачування!

 

Не застосовуйте картриджі CO2 для накачування. CO2 має негативний ефект на герметик.

 

Будьте обережними в особливості використовуючи герметик. Він легко залишає плями на одязі та фурнітурі.

                                                                                                    Стаття взята на velosiped.com.