(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
31.08.2018 15:19

Як забезпечити безпечну їзду на велосипеді...

Як забезпечити безпечну їзду на велосипеді...

Велосипед - це відмінний спосіб пересування. Крім того, що він не вимагає додаткових щоденних фінансових вливань, на відміну, наприклад, від автомобіля, який треба заправляти практично кожен день, велосипед ще приносить і відчутну користь для здоров'я.

Розповідати, яку, сенсу немає - це і так всім відомо. Саме тому, все більше людей пересідають з автомобілів на велосипеди.

Багато людей до сих пір утримуються від придбання велосипеда з однієї причини: вони бояться потрапити в аварію і отримати травми. Але цього не станеться, якщо грамотно підійти до вибору велосипеда.

Як забезпечити безпечну їзду на велосипеді.

Що робити, щоб уникнути травм при їзді на велосипеді:


Всупереч поширеній думці, аварій за участю велосипедистів набагато менше, ніж за участю мотоциклістів. Але все-таки, ризик існує - дорога є дорога.

Щоб максимально знизити ймовірність травмування, потрібно знати, що:

• Для різного виду місцевості призначений свій тип велосипеда. Для екстремальних видів спорту - даунхіл, Фрірайт, стріт-дьорт і т.д. велосипеди повинні бути оснащені надійною гальмівною системою і бути дуже слухняними. Для міста додаткових функцій не потрібно, підійде звичайний простий велосипед з хорошою амортизаційної системою.


Запам'ятайте: використовувати велосипеди для екстремальної їзди в межах міста не рекомендується.

• Знання Правил дорожнього руху в рази знижує ризик потрапляння в аварійну ситуацію.

• Використання додаткових велоаксесуарів допомагає захистити голову і тіло від саден, синців і порізів.


• Велосипед завжди повинен бути в повному порядку!


Основні правила велосипедистів:


Безпечна їзда на велосипеді в першу чергу залежить від самого велосипедиста. Дотримуйтесь цих правил, і дорога для вас буде легкою і безпечною.

• Будьте уважні на дорозі. Звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас. Слухайте звуки. Чи не катайтеся в навушниках - ви можете пропустити застережливий сигнал автомобіля, що призведе до вашого падіння.


• Одягайте спеціальний одяг для велопрогулянок. По-перше, вона зручна. По-друге, вона «дихає», і, по-третє, на ній передбачені спеціальні світловідбиваючі нашивки, які дозволяють автомобілістам побачити вас в темну пору доби.


• Обов'язково використовуйте захисну амуніцію.


• Впевненість - запорука безпеки. Невпевнений велосипедист, як і невпевнений водій машини, може сам створити аварійну ситуацію на дорозі.


• Готуючись до поїздки, уважно перевірте, щоб все, що може впасти / відпасти / звалитися (фотоапарат, шапочка, шарф, гаманець, плеєр і т.п.) було надійно закріплене.


І наостанок: падіння будуть, без цього ніяк. Потренуйтеся правильно падати з велосипеда, це вбереже вас від переломів і, цілком ймовірно, збереже вам життя в разі виникнення екстремальної ситуації.