(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини

FIREEYE

FIREEYE

Історія бренду починається у 2003 році, в американському місті Seattle. Колеги - екстремали вирішили заснувати свою компанію, в яку вони вклали всі свої знання та вміння у екстремальних дисциплінах, щоб створити комплектуючі, які задовольнять, як їхні бажання, так і бажання клієнтів. У 2012 році компанія значно розширила лінійку продукції, щоб мати змогу якомога краще  задовольнити свою зростаючу аудиторію. З того часу FireEye декілька разів змінювала напрямок своєї роботи, але, як і завжди продукція залишається якісною та користується попитом у велосипедистів різних дисциплін, та різних вікових категорій. На вулиці 2016 рік, пройшло всього 4 роки після розширення лінійки і знову компанія виривається вперед. Тепер нові кольорові палітри, нові методи фарбування та виготовлення компонентів, тепер це достеменно відрізняє «Палкі очі» з поміж інших конкурентів.

 

FireEye – це компанія , яка виникла у дружньому середовищу прорайдерів, котрі знають наскільки важливу роль у велосипедній індустрії відіграє надійність компонентів. Тому все, що розробляється та виготовляється командою FireEye, впроваджується у безкомпромісну якість та унікальний дизайн комплектуючих.  Компанія, розробила і протестувала свою продукцію у надважких умовах експлуатації у таких дисциплінах, як slopestyle, dirt jump і downhill. Можливо це і не найвідоміший бренд, але продукція надзвичайно довговічна, має чудовий дизайн та розроблена ентузіастами для ентузіастів, які розуміються у надійному «залізі». 

 

Будучи профільно – орієнтованою компанією, родоначальники FireEye розробляють та виготовляють компоненти, якими користуються і самі. Тому при виготовлені комплектуючих, якість продукції  стоїть на першому місці, а яскравий дизайн доповнює надійність, яку передають роки прогресу  про що свідчать сотні позитивних відгуків клієнтів.

 

На сьогоднішній день компанія має повний асортимент велосипедних компонентів, який задовольнить найвибагливішого клієнта.  

 

FireEye спонсорує міжнародні змагання з  BMX, slopestyle, dirt jump і downhill. Компанія також підтримує молодих велосипедистів з усього Світу, в тому числі і прорайдерів з України.

 

Мета FireEye – це проектування і виготовлення міцних та довговічних комплектуючих, які крім всього іншого, будуть відігравати надзвичайну роль у дизайні вашого велосипеду.

Актуальные товары FIREEYE