(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини

Stan's Notubes

Stan's Notubes

Прогулянка на велосипеді здатна надихнути на новаторську думку та змінити весь звіт. Починаючи від хлопців, які покоряють гори, від людей які залежні велосипедом, які не хочуть миритися з застарілими стандартами та створюють щось своє, щось нове, не таке як у інших. Таким був і залишається Стен Козіатек – засновник компанії «Stan's NoTubes». Стен не хотів миритися з проколами коліс. Йому подобалося їздити на велосипеді з низьким тиском у камерах – це й стало натхненням для створення безкамерної технології «NoTubes».

У 2001 році Стен Козіатек сповнений рішучості створив компанію, яка в подальшому перевернула весь велосипедний світ та прославила «Stan's NoTubes». Стен один з перших, хто наважився розробити та втілити в життя безкамерні технології для велосипедів. Він запатентував свою розробку, яка має ім’я «Bead Socket Technology» (B.S.T.) – ця технологія стала надзвичайно популярною та побила рекорди з продажів. Секрет популярності криється у надзвичайній якості, мега надійності та відмінному захисту від проколів (зміїних укусів). Розуміючи, що потрібно рухатися далі, компанія Стен Козіатек– проектує та виготовляє безкамерні ободи і покришки. Весь асортимент тестується у нереальних умовах для адекватної експлуатації, тому покупці можуть бути впевнені на 100% у надійності продукції. За 15-річне життя компанії «Stan's NoTubes» виграла десятки судів у випадках, коли інші компанії звинувачували Стен Козіатека копіюванні їх технологій, але власник компанії відстояв своє ім’я!

Продукція «NoTubes» – це одкровення для звичайних велосипедистів та секретна зброя для професійних гонщиків світового рівня. Безліч олімпійських чемпіонів шукають більш надійну, легку та якісну продукцію і вони знаходять ці якості у здобутках компанії «Stan's NoTubes». Користуючись продукцією, вони виявляють недоліки, які в майбутньому компанія перетворює їх на переваги, тому коли ви купуєте продукцію «NoTubes» ви можете бути впевнені в тому, що все протестоване, перевірене та готове для неймовірних навантажень, а дизайн відшліфовано до бездоганності.

Продукцію «Stan's NoTubes» з перших днів створення уподобали професійні спортсмени, тому що вона дійсно працювала і давала неабиякі результати у спорті. NoTubes – це завжди прогресивні розробки нового покоління, які перевершують абсолютно все, що є на велосипедному ринку. З самого відкриття, мета компанії полягає у прагненні виробляти найкращі продукти, які не просто будуть працювати, а будуть приносити вам тільки позитивні враження від поїздки та бажання їздити на велосипеді.

2011 року, велосипедний журнал Mountain Bike Action вніс Стена Козіатек у ТОП25 людей, які внесли вагомий вклад у розвиток велосипедів.

У 2012 році ще одне з найпопулярніших видань Америки «VeloNews» представила Стена Козіатек, як одного з найзнаковіших людей у велоспорті 21го сторіччя, яка перевернула своїми винаходами весь велосипедний світ.

Категории товаров Stan's Notubes

Актуальные товары Stan's Notubes