(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
11.07.2017 12:54

Як якісно пофарбувати велосипедну раму в домашніх умовах своїми руками...

Як якісно пофарбувати велосипедну раму в домашніх умовах своїми руками...

Пофарбувати раму або будь-яку частину велосипеда можна швидким способом, зачистити шкіркою стару фарбу і пофарбувати пензликом або задути з балончика новою, але це буде виглядати, в більшості випадків не привабливо. У цій статті поговоримо, як можна пофарбувати раму велосипеда в домашніх умовах і максимально якісно.

Першим кроком нам необхідно підготувати раму до грунтовки і фарбування, а саме позбутися старого шару фарби. Для того щоб "змити" старе забарвлення на рамі нам знадобиться спеціальний засіб - змив для старої фарби. У наші дні знайти такий засіб не складе труднощів, тут вибір залежить від вашого бюджету, купуйте не найбільш дешеву, а попросіть консультанта підібрати оптимальний засіб для ваших намірів. Це засіб являє собою геле-подібну субстанцію, яку необхідно мазати пензликом на раму. Обов'язково робіть це на свіжому повітрі і в гумових рукавичках, дотримуйтесь правил безпеки, так як цей засіб є їдким.

Як зняти фарбу з рами велосипеда? І так, намазуємо пензликом на велосипедну раму засіб для зняття фарби. Вичікуємо 10-15 хвилин (читайте інструкцію засобу), потім металевим скребком зчищаєте шар старої фарби, яка "скукожилась" від хімічного впливу засобу. Цю операцію необхідно повторювати до тих пір, поки фарба не злізе до металу, 2-4 рази. Чим якісніше зідрете стару фарбу, тим краще це буде для нової фарби, не варто халтурити на цій справі.

Тепер коли рама ідеально очищена від старого забарвлення, нам необхідно її заґрунтувати. Перед тим як нанести грунт, необхідно промити раму розчинником, для кращого очищення рами і щоб грунтовка рівно лягла на поверхню. Грунт необхідно наносити тоненьким шаром 2-3 шари, з перервою 20 хвилин перед кожним нанесенням. Головне в цій справі не створити патьоків, намагайтеся тримати балончик на відстані 10-15 см.

Потім, необхідно витримати заґрунтовану раму добу, для того щоб вона просохла як слід.
Після цього нам необхідно зашкурить раму наждачним нулевкой. При цьому намагаємося не сильно натискати на поверхню, щоб не здерти шар грунту. Тепер рама готова до самого фарбування.

Після того як Ви визначилися з кольором рами, необхідно купити фарбу. На фарбі краще не економити, купити якісну фарбу, можна автомобільну. Так само не важко підібрати будь-яку колірну гамму за допомогою сервісів, де продається фарба на розлив, але для цього необхідно мати вдома компресор.
Наносимо на підготовлену раму тонкий шар фарби, після чекаємо 5-7 хвилин і наносимо новий шар, дуже тоненько і акуратно, щоб не було патьоків. Для якісного фарбування необхідно 10-15 таких шарів. Останній шар необхідно витримати більш тривалий час, 2-3 години. Головне в фарбуванні, не залишити патьоків і наносити шари дуже тонко. Якщо тримайте балончик на близькому наполяганні 8-12 см від рами, то необхідно дуже спритно рухати їм, щоб уникнути течі. Для фарбування необхідно 1-2 балончика, в залежності від витрат і наскільки ефективно використовувати.

Наступним етапом необхідно покрити раму шарами лаку, можна автомобільним. Лак наносимо, так само як і фарбу. Останній шар бажано сушити при температурі +30 градусів 2-3 доби, так як лак при більш низьких температурах, для того щоб зміг набути достатньо міцності необхідно сушити пару тижнів.


Якщо Ви все зробили правильно, то таке покриття рами нічим не поступатиметься його початковому заводському окрасу. Буде стійке до не сильним хімічних засобів як масло, бензин, а так само до механічних впливів.

При нанесенні грунту, фарби і лаку, раму найкраще підвісити за рульовий стакан або каретку, можна і за підсідальний штир, в загальному як буде зручно Вам.

новини
всі новини