(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
22.08.2017 14:40

Вибираємо жіночий зручний велосипед для міста...

Вибираємо жіночий зручний велосипед для міста...

Існує безліч типів велосипедів: дорожні, гірські, шосейні, міські та ін. Сьогодні ми обговоримо, чому варто купувати той чи інший тип, щоб він відповідав на запит - зручний велосипед для міста жіночий.

Для чого придумали взагалі ділити велосипеди на жіночі і чоловічі? Може це маркетинговий хід, але справа в іншому.

Жіноче будова тіла, як не крути, відрізняється від чоловічої і тому велосипеду потрібні невеликі зміни в конструкції, щоб жінкам було зручно і приємно їздити на велосипеді.

Якщо у вас в планах їзда на велосипеді в міському циклі нема на великі відстані, то відповідно найбільш кращими варіантами вибору буде - жіночий міський велосипед, класичний або круїзьор.

Чим відрізняється міській жіночий велосипед від інших, більш спортивних (гірських) типів і що на ньому має бути встановлено, для забезпечення максимально комфортного використання?

1. Зручно їздити тільки по асфальту або твердому покриттю за рахунок вузької і "лисої" гуми.

2. Великий діаметр коліс, що забезпечує хороший накат при оптимальних зусиллях, що для жінок не менш важливо.

3. Широке, м'яке жіноче сідло з амортизатором.

4. Високе кермо з м'якими ручками і звичайно ж дзвіночком.

5. Скошена верхня труба, для зручності посадки і спригування з велосипеда, також зручно їздити в платтях.

6. Наявність заднього багажника і переднього кошика. Яке зручно використовувати для перевезення продуктів, або інших потреб.

7. Не завадить наявність підніжки, яка забезпечить швидку парковку вашого велосипеда, якщо відсутнє відповідне місце. Не потрібно буде думати, на що сперти велосипед або куди його покласти, щоб не подряпати або що-небудь зламати.

8. Не мало зручності у жіночого велосипеді для міста грає система перемикання швидкостей. На дорогих фірмових моделях, в основному встановлена ​​планетарна втулка, що дуже зручно і менш лякливо для дівчат, ніж задній перемикач з безліччю зірочок.

9. Наявність повноцінних крил, забезпечать захист від бруду в дощову погоду.

10. Наявність переднього і заднього освітлення, на більшості міських велосипедах встановлено динамо колесо, яке виробляє необхідний струм.

Вибрати жіночий зручний велосипед для міста в наш час не так складно, оскільки існує безліч магазинів, які дають можливість прокотиться і зрозуміти наскільки він вам підходить. Фахівці проконсультують вас по виниклих питанях та допоможуть зробити правильний вибір.

новини
всі новини