(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
02.10.2017 10:52

Зроблено в Італії. Cykno - електричний велосипед в стилі ретро...

Зроблено в Італії. Cykno - електричний велосипед в стилі ретро...

Електричні велосипеди - це одне з досягнень сучасної Цивілізації, яким можна пишатися. Це інноваційні засоби пересування, що володіють багатьма високими технологіями. Що, втім, не заважає даним транспортним засобам мати ретро-вид, як це реалізовано в проекті Cykno.

Відразу кілька великих автовиробників в останні пару років анонсували або навіть вже почали виробництво електричних велосипедів. Серед цих компаній можна назвати таких світових гігантів як BMW, Ford і Honda. Але не тільки великі корпорації мають шанс завоювати місце на ще не повністю сформованому ринку - це намагаються зробити і дрібні мануфактури. Як приклад можна привести проект з назвою Cykno, розроблений групою італійських інженерів і дизайнерів.

Cykno - це електричний велосипед, який, незважаючи на цілком сучасну начинку, має зовнішній вигляд в стилі ретро.

Творці Cykno з гордістю маркують своє дітище словами «Зроблено в Італії», адже таким в епоху глобалізму може похвалитися далеко не кожне національне виробництво. Але в даному випадку всі матеріали і технології були створені саме на Апеннінському півострові.

Електричний велосипед Cykno виготовлений з нержавіючої сталі, вуглецевого волокна і алюмінію, а для додання йому вінтажного виду дизайнери використовували натуральну шкіру.

Електричний двигун, яким оснащений велосипед Cykno, працює від літій-іонного акумулятора, що дозволяє йому проїжджати до 60 кілометрів на одній повній зарядці. При цьому йому потрібні чотири години для того, щоб поповнити запас електрики в батареях.