(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
14.02.2019 11:30

Рамки розуму

Рамки розуму

Трюк на велосипеді. Що це? 3-4 хвилини «екранного часу» і захоплення глядачів. Але за красивою картинкою ховається важка праця, виснажлива робота і перемога над собою. Про це розповів Метт Джонс - висхідна зірка фрістайлу на МТБ.

Виявляється і зіркам нелегко даються перемоги. Наприклад, Метту Джонсу довелося попрацювати зі спортивним психологом. Він допоміг йому подолати «рамки розуму» і зробити його трюки більш яскравими та видовищними. Про це спортсмен зняв фільм «Рамки розуму». У ньому показав не тільки самі трюки, а й те, що відбувається в голові райдера при їх виконанні.

Причиною, яка спонукала звернутися зірку до спортивного психолога були складності з постановкою і виконанням нових трюків. Стара травма (перелом зап'ястя) постійно давала про себе знати і заважала зосередитися на виконанні поставленого завдання. У цій ситуації неоціненним виявилася допомога спортивного психолога, який 17 років віддав SAS (Special Air Service) - підрозділу спеціального призначення збройних сил Великобританії.