(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
05.12.2017 12:01

Кріс Фрум підтверджує участь в Джиро Д'Італія...

Кріс Фрум підтверджує участь в Джиро Д'Італія...

Гонщик Sky спробує забрати дубль Джиро-Тур в 2018 році.

Кріс Фрум підтвердив той факт, що він братиме участь в Джиро Д'Італія і в Тур де Франс в 2018 році, розкривши свої плани по відеозв'язку на офіційній презентації маршруту Джиро в Мілані.

«Це рішення команда приймала з особливою обережністю і ми про це багато розмовляли,» говорить Фрум. «Ми усвідомлюємо, що це буде зовсім непросте досягнення виграти дубль Джиро і Тур поспіль за один сезон, але те, як команда справляється зі справами в цьому році, вселяє в мене впевненість, що я дійсно можу націлитися на обидві гонки.»

«Додатковим фактором на користь такого рішення, стала зайвий тиждень, яка буде в наступному році між Джиро і Туром. Ця зайвий тиждень буде зовсім не зайвою для відновлення і тренувань, що потенційно дає можливість розраховувати на вдалий дубль і участь в обох турах в хорошій формі. »

Обговорення можливості участі Фрума на Джиро в перші за довгий час почалися тиждень тому, коли багато представників велоспорту, включаючи самих організаторів Джиро, почали підстьобувати чотириразового переможця Тур де Франс спробувати розширити свої досягнення.

Фрум переміг на Вуельті вперше в цьому році і перемога на Джиро зробить його сьомим в історії гонщиком, який перемагав на всіх трьох Гранд Турах. Результат Кріса на іспанській гонці став одним з мотивів прийняття рішення брати участь на Джиро.

«Дії команди в період після Тура до старту Вуельти в цьому році стали для нас відмінною школою і ми сподіваємося, що цей досвід допоможе нам впоратися в наступному році," сказав Фрум.

«Це унікальна ситуація для мене, перемігши на Туре і Вуельті і тепер отримавши можливість брати участь в Джиро і перемогти в третьому Гранд Турі поспіль. Дуже надихає таке завдання, можливість зробити те, що багато хто не очікують від тебе. Це абсолютно нова мотивація, чи зможу я створити щось особливе в наступаючому році. »

Фрум не приховує, що Тур де Франс залишається для нього головною метою, адже п'ята перемога зрівняє його з рекордом, але він говорив, що прийме рішення про участь в Джиро, коли стане відомий маршрут. Дубль, який змогли зробити лише семеро гонщиків, останній з яких, Марко Пантані, зробив це в 1998 році.

Фрум стартував на Джиро двічі, обидва рази до того, як став великим. У 2009 році він виступав у складі Barloworld, і в 2010 у складі Sky, коли був дискваліфікований на 19м етапі за те, що тримався за мотоцикл на підйомі Мортіроло.

«Можна сказати, що моя кар'єра почалася в Італії," говорить Фрум. «Я жив там три роки, коли почав виступати професійно, тому можливість повернутися на Джиро в моїй нинішній позиції і з тими можливостями, які маю, це як завершення деякого циклу.»

Дубль Джиро-Тур виявився непідйомним для конкурентів Фрума, Альберто Контадор переміг на Джиро в 2015 році, але трохи не дотягнувся до подіуму на Туре, а Наїр Кінтана був другим на Джиро в цьому році і зовсім скотився на Туре, фінішувавши 12м »

Фрума дуже привернув факт появи зайвої тижні між турами в 2018 році. Зазвичай їх розділяє п'ять тижнів, але щоб уникнути накладок з Кубком Світу з футболу, Тур відсунули на тиждень. І тепер буде трохи простіше встигнути відновитися після Джиро і вийти на пік форми до французького Туру.

Якщо Фрум зможе це зробити, то дубль виявиться квадро, адже вийде, що Кріс переможе на чотирьох Гранд Турах поспіль. Наїр Кінтана прокоментував своє тьмяне виступ на Тур де Франс в цьому році тим, що у нього зібралася втома за чотири тури поспіль. Але Фрум, який опиниться в такій же ситуації, каже, що за тривалий зимову перерву він встигне відновитися і не бачить проблеми.

новини
всі новини