(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
17.01.2018 12:52

Філіп Жільбер сконцентрується на Рубе і Мілані - Сан Ремо в спробі забрати всі п'ять Класик в кар'єрі.

Філіп Жільбер сконцентрується на Рубе і Мілані - Сан Ремо в спробі забрати всі п'ять Класик в кар'єрі.

Чотириразовий переможець Класик збирається додати Французький і Італійський Монументи в колекцію своїх перемог.

Філіп Жільбер заявив про свої амбітні плани спробувати перемогти на всіх п'яти класиках до закінчення спортивної кар'єри.

На тренувальному зборі команди Quick-Step Floors в Кальпе, Іспанія, бельгійський гонщик підтвердив в бесіді з видавництвом Cycling Weekly свої плани збільшити кількість перемог на головних одноденних стартах сезону в бельгійській команді.

«Це найкраща команда, якщо ви хочете домогтися успіху на класиках, саме з цього я тут і підписав контракт.»

Першим в календарі Жильбера варто Мілан - Сан Ремо в рамках його прагнення забрати відсутні перемоги, але він прекрасно усвідомлює складність поставленого завдання.

«Мілан - Сан Ремо зовсім не проста гонка для перемоги, ви могли бачити, як найсильніші гонщики типу Сагана не могли там перемогти.»

«Коли ви стартуєте у Фландрії в кращій формі, програти важко, так як в кінці кінців найсильніший там і перемагає, теж можна сказати і про Льєж і Рубе. А ось на Мілан - Сан Ремо перемогти зовсім не так просто. »

Якщо колишній гонщик BMC зможе якось примудритися перемогти в Сан Ремо, то йому залишиться ще підкорити бруківку на півночі Франції, перш ніж 35 річний гонщик піде на пенсію.

Однак, Жільбер не піддається загальному хайпу з приводу «Північного Ада».

«Ми дуже багато про це говоримо, але не все так погано. Рубе, як будь-яка інша Класика - ти фінішуєш вичавлений як лимон, але її іноді занадто роздмухують. »

Але це не означає, що колишній чемпіон світу очікує легкої перемоги на бруківці з першої ж спроби після своєї єдиної участі в 2007 році, коли він фінішував 52м.

«Не можна сказати, що я збираюся поїхати відразу на перемогу, але я поїду за досвідом, щоб стати сильніше надалі.»

«Що я думаю про неї краще запитаєте мене після фінішу, так як що я можу сказати без великого досвіду, але виразно це особлива гонка.»

Едді Меркс, Роджер Де Вламінк і Рік Ван Луй - єдині троє, кому вдавалося перемогти в усіх п'яти класиках, але Жильбер вважає, що потрапив в кращу команду, яка вдихне в нього нові сили і допоможе йому піднятися на рівень цієї трійки.

Я був радий зміні команди, я п'ять років проїздив в BMC і це був відмінний досвід, але потрібні були зміни і я свідомо вибрав саме бельгійську команду Quick-Step. «Про це я поговорив з Патріком Лефевром півтора роки тому, і, думаю, прийняв правильне рішення.»

новини
всі новини