(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
26.04.2019 10:57

Джеремі Кларксон схуд майже на пуд, завдяки велосипеду

Джеремі Кларксон схуд майже на пуд, завдяки велосипеду

Джеремі Кларксон, який характеризував велосипедистів як «психів, які ведуть ідіотську війну з будь-яким нормальним людиною», раптово на шоу Джонатана Росса (The Jonathan Ross Show) зізнався, що втратив більше 10 кг через їзди на велосипеді.

iNews повідомляє, що днями Кларксон говорив: «Я вирушив у незаплановану у відпустку. Поїхав в Індокитай. У них там їжа дієтично. Плюс до того, у мене був велосипед замість машини. Крутити педалі - це не дуже здорово, я просто розвалювався на частини, зате втратив багато кілограмів ваги ».

Пояснюючи, навіщо він їздив на велосипеді, Джеремі Кларксон сказав: «Місце, де я зупинився, було відокремлено від маленького містечка горою, на мене, вона вище Евересту! Цілих три кілометри! Я кожен день долав її на двох колесах. Я казав собі: "Не поїду в місто - не буде випивки". Я хотів бути в формі »

Різкі висловлювання ведучого Grand Tour з приводу їзди на велосипеді, можливо, нещирі, і Кларксон так намагається зберегти свій «бренд». Може, не варто сприймати їх всерйоз?

Раніше він експансивно заявив, що Копенгаген зрушився на великах, і тут же сказав, що переїде туди «в одну мить».

Його також помітили на велосипеді (і він втік на ньому від журналістів) в Західному Лондоні в 2015 році, через день після того, як його звільнили з BBC.