(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
17.04.2019 15:12

Bora WTO 45 від Campagnolo претендує на звання кращого в реальному світі...

Bora WTO 45 від Campagnolo претендує на звання кращого в реальному світі...

Новітня аероколесообразовательная система Campagnolo WTO доступна у версіях з ободним і дисковим гальмом.

Беручи до уваги назву оптимізованого аеродинамічного тунелю (WTO) колісної пари Capagnolo WTO 60 і передніх пробних коліс WTO 77, які були анонсовані в минулому році, новий Bora WTO 45 випускається у версіях з ободним і дисковим гальмом.

Стверджується, що його універсальна конструкція розрахована на реальні умови катання, а не просто на умови, створювані аеродинамічною трубою, і в результаті заявлена ​​найефективніша форма для зниження опору на ринку. У певних умовах він створює негативне опір або ефект плавання.

Обода виконані з зовнішнім вуглецевих шаром UD з отворами для спиць, тому під час свердління волокна практично не ріжуться.

Ніпеля спиць 3D-профілю проходять через отвір клапана за допомогою технології Campy Momag, яка розміщує їх на окремих посадкових місцях, щоб розподілити їх навантаження по більшій площі.

Колеса обертаються на керамічних підшипниках USB з регульованою попередньої навантаженням. Технологія динамічного балансу обода Campagnolo дозволяє побачити додаткові шари вуглецю, додані з протилежного боку обода до клапану для ідеального балансу.