(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
07.01.2019 11:26

Велосипед Peugeot EF01 відзначений престижною нагородою

Велосипед Peugeot EF01 відзначений престижною нагородою

Французький інститут дизайну зазначив електричний складаний велосипед Peugeot eF01 престижною нагородою «JANUS INDUSTRY AWARD» під час соотвествующей церемонії, яка відбулася на прикінці грудня на набережній Орсе в Парижі.

Журі переконала простота і швидкість механізму завдяки якому велосипед складається, а також співвідношення ціни і якості. Це вже не перша нагорода, яку з моменту своєї появи на ринку в вересні 2017 отримує цей на перший погляд крихкий велосипед з електричним помічником.

Журі високо оцінило концепцію мобільності «останній кілометр», що дозволяє користувачам долати останні кілометри шляху після того, як основний транспорт уже припаркований. Велосипед можна заряджати або в багажнику автомобіля, що рухається, або від звичайної розетки. Автономність велосипеда - до 30 кілометрів, а максимальна швидкість 20 км / ч. Оптимальну безпеку забезпечують дискові гальма. Ціна велосипеда Peugeot EF01 в країнах ЄС - 1 999 євро.

«Ми дуже вдячні за отримання нагороди« Янус Індастрі Авард ». Peugeot створила свій перший складаний велосипед більш ста років тому, а одним з найбільших викликів стало його інноваційне вдосконалення протягом останніх ста років. Комбінація електричного помічника і радикального механізму складання дозволила нам створити значно поліпшений користувальницький інтерфейс для мультимодальной міської їзди на велосипеді », - заявив Каталь Лунан (Cathal Loughnane), керівник студії дизайну Peugeot Design Lab.

Студія дизайну Peugeot Global Brand Design studio, створена шість років тому, займається неавтомобільних дизайн-проектами для зовнішніх і внутрішніх клієнтів, а також контролює дизайн і стиль продуктів компанії для способу життя. Самим останнім продуктом для Peugeot Cycles є компактний міський електричний велосипед LEGEND eLC01 з його нео-ретро зовнішнім виглядом, який був представлений на Паризькому автосалоні 2018 року. Студія також представила в салоні наступне покоління велосипедів Peugeot з електричним помічником і трекінг, з вбудованою батареєю Powertube.