(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
01.11.2018 14:21

У Китаї створили велосипеди-клінери...

У Китаї створили велосипеди-клінери...

Даан Русегаарде, голландський дизайнер, глава студії Roosegaarde, разом з китайськими інженерами, дизайнерами з Ofo, Університету Тунцзі і китайської дизайнерської платформою Tezign трудяться над створенням унікальної речі - екологічного велосипеда. Головна фішка цієї сучасної знахідки - фільтрація повітря під час їзди.

Творці не втрачають надій, що антісмоговие велосипеди будуть готові до кінця поточного року. Спочатку вони надійдуть на ринок Китаю, потім - в Європу і Великобританію.
"Кінцева мета - це створити 2,5 мільйона велосипедів і з їх допомогою зменшити забруднення повітря на 5-15% в найближчі два роки в таких великих містах, як Пекін", - говорить Даан Русегаарде.

Антісмогові девайси - всім:
Не гаючи часу даремно, Даан зустрівся з місцевою владою і розробниками в Лондоні і заявив, що доставка велосипедів в Британію і Нідерланди - довгострокова перспектива. Він також розповів, що в велосипедах буде використовувати таку ж технологію очищення повітря, як в очищає вежі, яка успішно функціонує в Голландії та Китаї.

Принцип роботи ековелосипеда:
Як це працює: на велосипеді, в передній частині, буде встановлено очищаючі пристрій, який за принципом пилососа поглинає забруднене повітря і очищає його в процесі іонізації. Якщо попадуться дуже маленькі нечисті частинки і фільтр не зможе їх очистити, вони позитивно зарядиться і притягнуться до негативно зарядженої поверхні. Так що грязи не піти! Свіже, чисте повітря буде виводиться прямо в обличчя велосипедисту.

Розробники говорять, що такий девайс можна встановити не тільки на велосипед, а практично скрізь. Але, на його думку, для велосипедистів він необхідний найбільш. По-перше - він захищає їх здоров'я, по-друге - очищає повітря, по-третє - сприяє тому, щоб люди пересіли з авто на велосипед.

Команда поки що не знає, що буде робити з відходами, які будуть накопичуватися в девайсі. Є ідея виготовляти ювелірні прикраси. Але, здається, це не найкращий варіант. Думайте, хлопці, думайте.