(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
30.10.2018 10:03

У Києві будуть створювати велоінфраструктуру за прикладом Данії і Швеції

У Києві будуть створювати велоінфраструктуру за прикладом Данії і Швеції

В рамках Міжнародного семінару зі стратегічного планування, заступник голови КМДА Дмитро Давтян зустрівся з представниками скандинавських країн.

Прогрес не стоїть на місці і Київ поступово починає рухатися вперед слідом за розвиненими європейськими містами. Цього разу Дмитро Давтян обговорив з іноземними представниками стратегію розвитку велоінфраструктури в столиці. Про це повідомляє Авто Інформатор з посиланням на КМДА.

Міста Данії і Швеції послужать хорошим прикладом, для розвитку велотранспорту в Україні. Так, за словами представника Данії, в Копенгагені 40% транспорту - велосипеди. У найближчі 5 років планується підняти цей показник до 50%.

                  «Наша мета - проаналізувати місто і оцінити можливості для будівництва велоінфраструктури. Однак українська столиця займається цим питанням останні кілька років, а відкритий влітку велопрокат bikesharing - лише перший крок. Для того, щоб пересуватися по Києву на велосипеді було комфортно, потрібно ще дуже багато чого змінити і багато чому повчитися », - розповів Дмитро Давтян.

На його думку, в Києві не завадить підвищити культуру водіїв і пішоходів, щоб люди не тільки не заважали пересуванню, а й проявляли повагу один до одного.

Що стосується української столиці, згідно зі Стратегією розвитку Києва до 2025 року 5% поїздок будуть відбуватися на велосипедному транспорті. Створення цілісної велосипедної інфраструктури дозволить місту зменшити кількість пробок, знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу, поліпшити здоров'я жителів Києва і зменшити рівень травмування у ДТП.