(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
15.11.2018 11:20

Топ-5 трендів у 2019 році в MTB

Топ-5 трендів у 2019 році в MTB

Складно уявити, що буде наступним впливовим кроком нових технологій маунтинбайкінгу; чи ми отримаємо нову класну підвіску, чи більш чіпкі покришки, більш потужніші гальма або трансмісію, яка майже не буде потребувати обслуговування. Проте, може бути, що в 2019-му ми і не побачимо дуже суттєвих досягнень, хоча вже є велика кількість невеликих розробок які продовждують штовхати розвиток велосипедного ринку.

Ось 5 речей, які BikeRadar обрали за найважливіші для розгляду велоіндустрією в 2019 році.

1. Короткий офсет вилок

Геометрія гірських байків може здаватись схожим на "темне мистецтво". "Прибрати кут тут і додати 5 мм там" - звучить як якісь невеличкі штрихи, але вони можуть мати величезну різницю у поведнці байків. Останній з таких штрихів виплив у вкороченні офсету вилки.

Зміщення осі колеса ближче до вісі обертання штоку забезпечує більш стабільне поведення рульової на крутих підйомах, на кочкуватій поверхні, збільшуючи впевненість коли стежка стає надто нерівною і це без переходу до неадекватних кутів рульового стакану.

2. Фанові байки для XC

Крос-кантрі розвивається і шляхи стають все більш гірськими, що вимагає більшого від райдерів з кожним новим велосезоном.

У відповідь, велоконструктори докладають узгоджених зусиль щоб стряхнути спадок від дорожніх-кроскантрійних байків.

Список 2019 року виглядає досить незвично зі збільшеними показниками reach, більшим ходом підвісок, зменшеними кутами труб, підсідельними штриями дроперами та покришками які не мають проколюватись за найменшого штрику.

Якщо ваше катання складає проходження значних відстаней на високій швидкості, але це для вас головне джерело отримання задоволення, тоді вам слід залишатись в напрямку XC.

3. Більші "середні" розміри гуми

Судячи з усього, багаторічні сперечання з приводу розмірів коліс/покришок ніколи не припиняться, та ми думаємо, що у 2019 році вони ще й посиляться, особливо після кількох келихів післяпокатенькового пива.

Покришки розміру "fat" майже зникли, а справжні плюсові розміри ніколи не були популярними, тому в байках 2019 року ми досі побачимо щось схоже на 2.5-2.6".

Достатньо широкі для забезпечення гарного рівня зчеплення, однак просто трохи вужчі для збереження швидкого маневрування і фану, такі середньо-плюсові покришки залишать вас "на ногах" "на колесах" там, де широкі покришки можуть скластись набік.

4. Крутіші кути підсідельних труб

Існує кілька брендів, які досі розширюють межі можливого у конструюванні і винаходять велосипед, більшість інших дизайнерів досі задоволені геометрією сьогодення.

Виключаючи один момент. Кут підсідельної труби. Ми думаємо, що в 2019-му найпрогресивніші бренди будуть переглядати момент з тим, де знаходиться ваша вага при сидінні на байку.

Завдяки поєднанню впливу градієнта та сегу підвіски, кути підсідельних труб різко зменшуються коли ви починаєте підйом, що робить передню частину більш схильною підійматись.

Тому виконання більш крутого кута підсідельної труби має означати кращу керованість під час підйому, а на додачу - поліпшене позиціювання вашого центру ваги між осями, коли ви їдете по "пласкачу". Ми думаємо, що скоріше за все кути 76-77° будуть прийняті як нова норма.

5. Електронна інтеграція

Вам може не подобатись ідея електронних компонентів, яка є компромісом для спрощення у вашому карбоновому супербайку оснащеному гідравлічною підвіскою, однак у 2019 році ми побачимо на ринку цілий потік нових оптимізованих електронних продуктів.

Якщо ви отримуєте задоволення від підвіски, трансмісії та покришок які роблять будь-яку покатеньку приємнішою та фановою, чому б не дозволити електронним технологіям покращити ці враження ще більше?

Підвіска, яка реагує майже миттєво у "трейлових" умовах, дропери, які не потребують додаткових докучливих рубашок і тросів та трансмісія, яка працює завжди, в будь-яких умовах. Що може не сподобатись?