(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
29.05.2017 10:05

Їзда на велосипеді в спекотну погоду: 6 слушних порад...

Їзда на велосипеді в спекотну погоду: 6 слушних порад...

Не дивлячись на те, що наш клімат не можна назвати таким вже жарким, настають часи, коли на вулиці коїться справжнє пекло. Але що якщо саме на такий день ви запланували велопоїздки? Ось 6 корисних порад, яких слід дотримуватися, якщо ви вирішили вибратися на покатушку в жаркий день.

Акліматизуйте себе:

Найбільша помилка - це їзда в спеку без попередньої підготовки! Якщо ви не акліматизуйте себе до спекотної поїздки, ви не отримаєте ніякої користі, а тільки збільшите ризик отримання травми. Замість того щоб кататися рано вранці або пізно ввечері, коли температура за вікном пригне вниз, а сонця на небі не видно, спробуйте пристосувати свій організм до спекотного середовищаспе, наприклад, за допомогою сауни.

Захистіть себе:

Сонячний опік завдає набагато більше шкоди, ніж пошкодження верхніх шарів вашої шкіри. Він сприяє збільшенню метаболізму і втоми вашого організму. І якщо вам здається, що підвищення метаболізму не так вже й погано, не забувайте, що він супроводжується збільшенням споживання рідини вашим організмом, що може стати проблемою в спекотний день. Зробіть все можливе для запобігання сонячних опіків. Завжди носіть з собою сонцезахисний крем, вибирайте закриті футболки замість майок, і не забувайте про кепку під низ шолома.

Плануйте наперед:

Щоб запобігти перетворення  вашого напою в гарячий чай заморозьте пляшки з ним в морозилці (але не до кінця). Ви також можете купити термофлягу, вона допоможе зберегти температуру рідини до 4 годин. Для більш тривалих поїздок з'ясуйте заздалегідь, де ви можете поповнити свій запас холодних напоїв.

Охолоджуйтесь:

Хоча в якийсь момент вам і може бути приваблива ідея, закинути пару кубиків льоду в свою футболку - не робіть цього. Різке охолодження шкіри змушує судини звужуватися, і тим самим направляти кров назад до центру, що не відіб'ється добре на вашому фізичному стані і загальному рівені втоми. Замість цього обмежтеся протиранням шиї і передпліч холодним рушником - це найкращий спосіб знизити температуру вашого тіла під час поїздки.

Знизьте планку:

Не намагайтеся зберегти той же темп і дистанцію, що і в більш погожі дні. Гаряче повітря і підвищена вологість негативно впливають на ваші легені, що, безумовно, відбивається на вашій витривалості, так що не варто перенапружувати свій організм.

Пийте правильно:

За кілька днів до великої поїздки збільште споживання рідких фруктів і овочів (таких як кавун або виноград). Натрій допомагає організму утримувати випиту вами рідину, так що не забувайте про ізотоніки і інші напої, спеціально призначені для використання під час фізичних навантажень. Пийте по троху, але робіть це часто, ви не повинні відчувати спрагу. Підберіть велосипедну флягу, необхідну виходячи зі способу перевезення, і обсягу, так що поставтеся до цього питання з повною серйозністю.

Дотримання цих простих порад допоможе вам уникнути зайвого дискомфорту, і отримати максимум задоволення від велопоїздки навіть в самий жаркий день.