(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
21.03.2017 13:17

Їзда на велосипеді при дорожньому русі...

Їзда на велосипеді при дорожньому русі...

Існує ризик їзди на велосипеді в дорожньому потоці. Але якщо ви обережні і розумні, це не викличе жодних проблем. Насправді, багато велосипедистів вирішили приєднатися до їзди на роботу на велосипедах, а не за кермом. Вони шанобливо ставляться до автомобілів і знають, як вести себе, щоб залишатися в безпеці.

Перед вами 7 рад безпечної їзди:

1. Завжди їздите з потоком машин, а не проти нього. Поширена помилка серед недосвідчених велосипедистів - думати, що вони повинні їхати назустріч руху. Але так повинні чинити пішоходи, а не велосипедисти. Якщо ви поїдете таким чином на велосипеді, то з'явиться велика ймовірність аварії. Це пов'язано з тим, що автомобілісти очікують, що ви поведете себе як транспортний засіб. Отже, вони не зможуть помітити вас до тих пір, поки не стане занадто пізно. Наприклад, якщо водій виїжджає на проїжджу частину і повертає направо, він буде дивитися наліво, щоб переконатися в безпеці, тому що саме звідти можуть з'явитися автомобілі. Він буде досить довго дивитися, щоб упевнитися, що це ясно пішоходам, а ви будете рухатися набагато швидше. Таким чином, ви перебуваєте у великій небезпеці, якщо їдете не по тій стороні дороги.

2. Завжди носіть шолом для захисту в разі аварії. Це також добре для безпеки інших учасників дорожнього руху. І носіть яскраві кольори одягу, щоб краще виділятися в пробці.

3. Дотримуйтесь правил дорожнього руху. Вони відносяться і до вас теж, а не тільки до водіїв. Звертайте увагу на знаки і сигнали, не їдьте в неправильному напрямку вниз по вулиці з одностороннім рухом. Подавайте знак водіям рукою і їздите з повагою до інших учасників дорожнього руху.

4. Зберігайте пильність і уникайте небезпечних ситуацій. Наприклад, спостерігайте за водіями, що виходять з припаркованих автомобілів, коли їдете (отримати удар дверима - не дуже весело). Зачекайте позаду автомобіля сигналу замість того, щоб об'їжджати праворуч (для уникнення удару) і встановіть контакт очима, перш ніж почати рухатися. Думайте завжди про безпеку, і тоді ви будете уникати неприємностей.

5. Переконайтеся, що велосипед знаходиться в хорошому технічному стані, і що є відповідне обладнання для безпеки, таке як гарна система освітлення, якщо їдете після настання темряви. Велосипеди повинні обслуговуватися, принаймні, раз на рік; частіше - якщо ви регулярно і при будь-яких погодних умовах їздите на велосипеді.

6. Шукайте альтернативні маршрути, якщо ви регулярно їздите при інтенсивному русі і відчуваєте себе в небезпеці. Часто можна знайти набагато легший шлях, проїхати зайвий кілометр. Як правило, краще зробити невеликий гак для більш приємною і безпечної їзди.

7. Уникайте суперечок з іншими учасниками дорожнього руху. Якщо водій втрачає терпіння і починає агресивно поводитися, не слід протистояти йому / їй. Залежно від ситуації, ви можете піти в найближчий магазин або виїхати в зворотному напрямку. Ви нічого не доб'єтеся, намагаючись сперечатися з цими людьми, і дана ситуація може швидко стати небезпечною. Так що краще завжди відпускати її. Якщо хтось загрожує вам, слід негайно подати заяву в поліцію, надавши максимально детальну інформацію (наприклад, фізичний опис водія і т.д.). Незважаючи на те, що такі сутички бувають рідко, краще бути готовим.