(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
29.08.2017 12:03

Як встановити замок на велосипед?

Як встановити замок на велосипед?

Для багатьох прихильників екологічного двоколісного транспорту безпеку байка є першочерговим, коли мова йде про паркування в громадських місцях. Неприємно повернутися після п'ятихвилинного походу в магазин і виявити, що велосипеда і сліду не було. Убезпечити байк від угону можна, використовуючи надійний захист - Велозамки, які серйозно ускладнять завдання злодієві, а значить, підвищать шанси на збереження вашого двоколісного друга.

У цій статті ми розглянемо, як правильно встановити замок на велосипед, щоб захист під час паркування був максимально надійний.

Поради новачкам: вчимося правильно паркувати велосипед.

• Щоб встановити велозамок, зніміть переднє колесо і пристебніть його разом із заднім. Ця рада актуальна для тих моделей, де переднє колесо має швидкознімний механізм - його часто крадуть, якщо не вдається повністю вкрасти байк.

• Коли у моделі переднє колесо не знімне, використовуйте ланцюговий замок, щоб пристебнути його разом з рамою до нерухомоъ опори, наприклад, металевого стовпа. Для посилення захисту застосуєте другий замок - переважно U-образний, за допомогою якого можна прикріпити задню частину байка і заднє колесо до стійки.

• Якщо для парковки ви вирішили використовувати надійний U-замок, вас можна тільки похвалити, але зверніть увагу, що не варто встановлювати його до верхньої труби рами. При такому способі кріплення злодій зможе використовувати раму як важіль і спробувати зламати замок.

• Вибираючи спосіб, як встановити замок на велосипед, ви можете зіткнутися з такою проблемою, як невеликий розмір замку, що не дозволить вам обхопити об'єкт кріплення. Ось рада на замітку: зміцнюйте замок безпосередньо всередині трикутника рами, так як від заднього колеса раму невідокремити. Такого кріплення зазвичай досить - зловмиснику доведеться зламати заднє колесо, а зв'язуватися з цим стане далеко не кожен.

Якість замку і інші критерії надійності.

Щоб забезпечити кращий захист для свого транспортного засобу, радимо вибирати міцні U-образні замки компактних розмірів, виконані з розжареної сталі, які зможуть надійно захистити одночасно колесо велосипеда і раму. При покупці переконайтеся, що розмір відповідний, щоб обхопити заднє колесо, раму і опору. Чим менше замок за розміром, тим він як правило легше. Але при цьому не завжди дозволяє дотягнутися до потрібного предмета (паркан, стовп ...) і захопити його. Тому заздалегідь подумайте про можливі місця парковки вашого байка.