(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
04.05.2017 12:37

Як їзда на велосипеді допомагає впоратися зі стресом...

Як їзда на велосипеді допомагає впоратися зі стресом...

Зі статті ви дізнаєтеся, як поїздки на велосипеді допоможуть подолати стрес, а також поліпшити кровообіг, сон і багато іншого.
Незалежно від причини, через яку ви почали їздити на велосипеді, ясно одне - дана звичка може так само благотворно, впливати як на тіло, так і на розум. Їзда на велосипеді є одним з найбільш ефективних ліків від стресу і в більшості випадків було доведено, що поїздки на велосипеді лікують стрес, якщо не краще, то як мінімум не гірше медичних препаратів.

Їзда на велосипеді є ідеальним способом лікування, так як даний спосіб доступний і цілком здійсненний і має безліч наукових доказів, кількість яких зростає з кожним днем, підтверджує те, що поїздки на велосипеді дійсно дозволяють вилікувати стрес. Дуже часто люди шукають ліки від стресу лише тоді, коли ситуація стає дійсно тривожною, хоча набагато корисніше розробляти способи боротьби з повсякденним стресом, поки він не дійшов до більш важкої стадії.

Чому вправи приносять користь?

Мабуть, найвідомішою розумовою вправою є вправа під назвою високий біг. Ця вправа особливо добре розвиває уяву. Існує прямий зв'язок між почуттями благополуччя і всіма видами вправ на витривалість, а також існує фізіологічний механізм, що забезпечує цей зв'язок. Оскільки вправу «високий біг» може сильно втомити вас, по крайній мірі, після години заняття їм, ви, швидше за все, робили б дану вправа не за допомогою ніг, а сидячи.

Зв'язок розуму і тіла не обмежується тільки перерахованими вище фактами. Наприклад, заняття аеробікою підвищують пристосовність організму до різних умов всього на 5%, в той час як психологічні тести забезпечують посилення пристосовності відразу на 15%, а також покращують здатність керувати стресовими станами.


Пророблення вправ підвищує приплив крові, а також кисню в мозок, який спрацьовує і починає відновлювати рецептори. Дані вправи також допомагають запобігти розвиткок хвороби Альцгеймера.

А коли пророблення вправ стає ритмічним, то тут вже ніякі ліки не зрівняються з їздою на велосипеді.

Стрес змушує серце битися швидше, робить дихання неглибоким і прискореним, призводить до накопичення вуглекислого газу, зменшення кількості кисню в мозку і ще більшого стресу.

Насправді, їзда на велосипеді допоможе керувати своїм диханням, а також зробить його більш глибоким і дозволить зменшити вміст вуглекислого газу в мозку.

Все це робиться для полегшення стресових станів у тих людей, які лише іноді їздять на велосипеді, так як під час їзди ви лікуєтеся від стресу за допомогою перевірених клінічних методів.

Поїздки на велосипеді дозволяють розширити легкі, підняти діафрагму, зняти напругу з нервового центру в сонячному сплетінні, а також негативний вплив стресу на центральну нервову систему.

Типовою проблемою, що викликається стресом, є пошук способу відключення від негативних думок, пов'язаних з пережитим стресом, і якщо ви не висипаєтеся і погано спите, відключитися від думок, породжених стресом, просто неможливо.

Скорочення часу сну на одну годину з кожної ночі може привести до різкого збільшення вмісту в організмі гормону стресу кортизолу, який може ускладнити процес засинання. Заняття вправами - один з чинників, який допоможе усунути цей дисбаланс і повернути нормальний сон.

Таким чином, коли ви регулярно робите вправи протягом невеликого відрізка часу, ви не просто не втомитеся, а й також зможете швидше засипати і висипатися. Заняття вправами на вулиці в денний час також дозволяють привести в норму добовий ритм.

Соціальна сторона їзди на велосипеді теж може принести таку ж користь, як і виконання вправ на ньому. Спілкування сприяє вивільненню гормону окситоцину, який дозволяє утримувати негативні емоції і володіє заспокійливими властивостями.

У людей, що мають велику кількість друзів, ризик летального результату скорочується більш ніж на 60%. Дослідження показало також, що ці люди мають більш хорошим кров'яним тиском і більш сильною імунною системою.

Відсутність близьких друзів завдає такої ж шкоди здоров'ю, як куріння або зайва вага. Намагайтеся якомога більше їздити на велосипеді і тоді ви наберете хорошу фізичну форму, в якій будете перебувати ще довгий час.

Чотири способи перемогти стрес тоді, коли ви не їздите на велосипеді.

1. Медитації:

Дослідження показали, що після трьох місяців медитиції у піддослідних ризик розвитку стресових станів зменшився на 44%. Просто спокійно сядьте, відключіться від думок, подивіться і зосередьте свою увагу на одній ділянці стіни, розташованої перед вами і протягом трьох секунд за допомогою носа зробіть глибокий вдих і видих. І повторюйте все те ж саме протягом 10 хвилин.

2. Намагайтеся якомога більше часу проводити на вулиці в сонячну погоду:

Всього 10 хвилин часу, проведеного на відкритій для сонця місцевості, може значно підвищити стійкість до стресів.

Цей факт можна пояснити тим, що наша природа схожа з природою рослин.

Від сонячного світла ми отримуємо потужний заряд енергії.

3. Попийте каву з друзями:

Коли працівники п'ють каву одні, то кофеїн не сприяє зняттю стресу і нервового напруження. Але коли працівники збираються разом на чашечку кави, то тут вже їх стресові стани стають менш вираженими і загасають.

Споживання кофеїну в компанії друзів допомагає стати більш відкритими і поліпшити процес спілкування, що, в свою чергу, призводить до полегшення або зняття стресу.

4. Правильно харчуйтеся:

Незважаючи на вплив такого сильного психологічного чинника як стрес, стане простіше справлятися з будь-якими життєвими ситуаціями, якщо ви правильно харчуєтеся. Рекомендується їсти тільки ті продукти, які містять повільно вивільняючі вуглеводи, протягом дня сприяють зниженню енергетичних провалів і зняття почуття втоми, а також вітаміни групи B, що стимулюють вироблення корисних гормонів, таких як серотонін, дофамін і норадреналін, які допомагають швидко відновити сили.

Брак вітаміну B6 може викликати нервові розлади, зробити більш вразливим до стресових впливів, більш дратівливим і навіть привести до депресії. Основними продуктами, що містять вітамін B6, є яйця, а також овочі, включаючи шпинат і бобові.