(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
10.08.2017 11:21

Вибір фляг і фляготримача: особливості та поради...

Вибір фляг і фляготримача: особливості та поради...

Велосипедна фляга є важливим і необхідним аксесуаром. Її наявність в дальній поїздці часом буває просто необхідним. Крім того, слід зазначити, що звичайна пластикова пляшка не завжди є гідною альтернативою спеціальної велосипеднії флязі. Серед переваг останньої слід виділити наявність зручного дозатора для пиття, можливість зберігати температуру напою, а також надійне кріплення під фляготримача. У магазинах Velolux.od.ua представлені фляги і кріплення для них з різних матеріалів з різними характеристиками і особливостями.

Велосипедні фляги:

Наш магазин пропонує любителям їзди на велосипеді фляги таких відомих брендів, як Lezyne, KLS, PRO, Elite. Всі велосипедні фляги виготовлені зі спеціального харчового пластика або алюмінію і мають ємність від 300 до 750 мл. Деякі моделі мають функцію термоса і можуть зберігати температуру рідини протягом 2-6 годин.

Фляги для дітей:

Velolux.od.ua пропонує велосипедні фляги не тільки для дорослих, але і для дітей. У магазинах компанії представлений широкий вибір фляг об'ємом 300 мл (вага 48г). Такі фляги мають широке горлечко - в них зручно заливати рідину і зручно мити, оснащені кришкою з клапаном, що не загубиться, і який (клапан) - дитина легко відкриє одним рухом. Як і при виробництві моделей для дорослих, для виготовлення дитячих ємностей використовується гіппоалергенний, не токсичний матеріал, що відповідає відповідним стандартам по взаємодії з харчовими продуктами. В даному випадку мова йде про поліетилен низької щільності LDPE, який вважається безпечним для харчового використання і, крім того, добре піддається вторинному застосуванню і переробці. Всі велосипедні фляги для дітей реалізуються в комплекті з фляготримачем, який зручно кріпиться на кермо велосипеда.

Догляд за флягою:

Важливим фактором, що впливає на термін служби велосипедної фляги, є правильний догляд за нею. За умови використання для пиття звичайної прісної води після кожної поїздки досить споліскувати ємність. Якщо фляга наповнюється бульйоном, компотами або молоком, то після поїздки її необхідно вимити з використанням спеціальних засобів і йоржика. Також слід регулярно споліскувати дозатор на кришці від фляги, так як під час велосипедних поїздок ковпачок може засмічуватись дорожньім брудом і пилом. Більш докладно догляд за велосипедною флягою описаний в статті за адресою http://velolux.od.ua/text-news/7-porad-po-doglyadu-za-velosipednoyu-flyagoyu/.

Вибір підходящої фляги є важливим нюансом, але не менш відповідально слід підійти і до придбання кріплення для неї.

Велосипедні флягодержателя:

У магазинах Velolux.od.ua Ви знайдете різноманітні кріплення для велосипедних фляг із пластику, гуми, алюмінію і навіть карбону. Всі функціональні і надійні. Карбонові флягодержателя відрізняються мінімальною вагою і високою міцністю, зате і ціна на них значно перевищує ціну пластикових або алюмінієвих виробів.

Для більшості звичайних бюджетних фляг підійдуть найпростіші кріплення. Досить підібрати вироби, які оптимально поєднуються за кольором.

Відзначимо, що при використанні алюмінієвої фляги рекомендується віддати перевагу пластиковому або гумовому тримачу. Використання металевих кріплень в даному випадку призведе до пошкодження поверхні алюмінієвої ємності і появи подряпин.

У магазині Velolux.od.ua пропонуються фляготримачі як для звичайних пластикових пляшок, так і для фляг великого обсягу. Такі спеціальні кріплення оснащені системою регулювання, що дозволяє фіксувати в утримувачі ємності об'ємом до 1,5 літрів.

Існує ще ряд нюансів, на які слід звернути свою увагу при виборі фляготримача. Так, наприклад, для зручного використання на велосипедах з низькою рамою підійдуть кріплення з установкою ємності для рідини збоку. До таких байків відносяться так звані двухподвіси з амортизацією і на переднє, і на заднє колесо.

Стандартним місцем кріплення фляготримача є велосипедна рама. Як правило, його фіксують на нижній або підсідальній трубі. Багато любителів велосипедної їзди встановлюють відразу два фляготримача. Це дозволяє за рахунок одночасного перевезення двох фляг скоротити кількість вимушених зупинок для поповнення запасів пиття. Крім того, використання відразу двох ємностей дає можливість одну з них використовувати для води або ізотоніку, а другу, для підкріплення сил в дальній поїздці, наповнити їжею: бульйоном, компотом, соком або молоком.

Якщо велосипедисту достатньо однієї фляги, то, як правило, фляготримач встановлюється на нижню трубу велосипедної рами. У більшості моделей сучасних велосипедів в цьому місці передбачено спеціальні кріпильні отвори. Установка фляготримача подібним чином виглядає оптимальним рішенням. При такому розташуванні можна легко, не припиняючи руху, дістати флягу з кріплення.

На закінчення слід зазначити, що при необхідності можна зафіксувати фляготримач і на кермі. Для подібної установки знадобляться додаткові кріплення. Таке розташування фляги позбавляє від необхідності нахилятися до рами в процесі їзди. Проте навантаження на руки за рахунок додаткової ваги фляготримача і ємності зростає.

Пропонуємо всім любителям їзди на велосипеді ознайомитися з деякими моделями велосипедних фляг, пропонованих компанією Velolux.od.ua: http://velolux.od.ua/catalog/?query=%D1%84%D0%BB%D1%8F%D0%B3%D0%B8