(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
07.09.2017 12:23

Велосипеди Kellys. Історія бренду...

Велосипеди Kellys. Історія бренду...

Словацький велосипедний бренд Kellys був заснований в 1991 році двома братами Девінек з містечка Пьештані, які, на той час, були власниками невеликого велопроката. Стрімке зростання популярності велосипедів в Європі зміцнив фінансове становище братів і навів їх на думку про необхідність створення власної велосипедної компанії, для якої було обрано досить специфічну назву - MAMA. Компанія зайнялася випуском велосипедів під брендом Kellys, велоодягу і аксесуарів.

Брати Девінек, не мудруючи лукаво, пішли шляхом, уторованим до них багатьма іншими виробниками велосипедів. Високотехнологічні комплектуючі для велосипедів Kellys (гальма, перемикачі передач, втулки, рами) закуповувалися на Тайвані, обода, педалі, підсідельні штирі, керма та інші деталі - в країнах Східної Європи, а остаточне складання велосипедів проводилася в Словаччині.

Фінансові результати компанії виявилися настільки вражаючі, що нею зацікавилася велика американська корпорація American Cycle Source Group, яка володіє такими світовими брендами як Kawasaki, Nascar, Polaris і іншими. Купівля ACSG компанії МАМА дало можливість розширити дилерську мережу з продажу велосипедів Kellys на всю Європу (включаючи Росію і Великобританію). Також Kellys відкрили своє представництво в США.

Хочеться відзначити, що діяльність компанії не обмежується лише виробництвом і продажем велосипедів з метою наживи. Під прапорами Kellys в Словаччині проводиться велика кількість благодійних акцій, спортивних змагань та інших заходів, спрямованих на популяризацію велоспорту серед молоді.