(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
24.04.2017 09:41

Велосипед і туризм...

Велосипед і туризм...

Велосипедний туризм є одним з досить дешевих і пам'ятних видів туризму. Щоб займатися таким туризмом, потрібно не тільки мати велосипед, а й чудову фізичну підготовку.

З усіх типів туризму подорож на велосипедах є найвигіднішою. У порівнянні з автомобілями, велосипед не потребує палива, він здатний проїхати в тих місцях, де не пройде будь-який інший транспортний засіб. У важкодоступних місцях ви зможете переносити його на руках, а в складних ситуаціях ви навіть можете провезти його в поїзді. Подорож на велосипеді більш приємна, ніж на громадському транспорті, а швидкість істотно вище, в порівнянні з пішоходами.

Ймовірно, немає таких людей, які не мали б навички їзди на велосипеді, оскільки багато навчаються їй з ранніх років. На сьогодні промисловістю випускаються дорожні велосипеди, які прості в управлінні, здатні швидко розвивати високу швидкість і з легкістю гальмувати, при цьому їх маса незначна. Крім цього, для подібного типу подорожі в продажу є спецодяг, що дозволяє людині відчувати себе дуже зручно при будь-якій погоді.

Завдяки велосипедним подорожам можна значно зміцнити своє здоров'я. Велосипедист також зміцнює м'язи на ногах, нормалізує роботу дихальної системи і серця. Як можна помітити, велосипедний туризм став найпопулярнішим видом відпочинку влітку.

Є два типи велосипедних подорожей - велотури і велопоходи. Люди, які вирушають у велотури, не беруть з собою поклажу, оскільки вона зазвичай перевозиться на супроводжуючих автомобілях. Вони харчуються в ресторанах, а ніч проводять в кемпінгах або готелях. Беручи участь в велопоходах, велосипедисту не вдасться використовувати блага цивілізації. Причина цього в тому, що траєкторія пересування пролягає по таких місцях, де вони повністю відсутні.

Є також спортивний велотуризм, де прийнято виділяти шість типів труднощів походів. Протяжність походу першого типу труднощами може бути не менше трьохсот кілометрів. На заході подібний туризм дуже популярний, а в окремих державах стали розвивати пригодницький туризм. Турфірми стали займатися організацією походів в самі екзотичні місця планети - пустелі, гірську місцевість і тропіки. Відповідно до деяких даними, щороку приблизно мільйон осіб здійснює подорожі по європейських країнах, як засіб пересування використовуючи велосипед. В Італії, Німеччині, Іспанії та Швейцарії на велосипедах пересувається багато людей, а число двоколісних друзів значно перевищила кількість автомобілів. Щоб велосипедистам було зручно пересуватися по містах, виділені доріжки та велосипедні стоянки.

Якщо поглянути на те, як розвивається велотуризм в країнах СНД, то тут йому приділяється мало уваги. Людина, що захоплюються велосипедним туризмом, повинен самостійно подбати про все. Головним чином він повинен спланувати маршрут. Також йому потрібно намагатися, щоб цей маршрут проходив повз жваві траси. Бажано, щоб траєкторія пересування пролягала по сільській місцевості, асфальтованих і грунтових дорогах. Подібний маршрут можна вважати безпечним. На етапі складання маршруту потрібно прорахувати тривалість шляху і час зупинок, враховувати фізичні здібності велосипедистів які беруть участь в поході. Особливо слід подумати про екіпіровку, яка буде використовуватися для захисту частин тіла. Одяг потрібно вибрати яскравий, щоб водії могли легко помітити вас на трасі.