(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
10.01.2019 11:04

Велопарковка - необхідність чи модна тенденція?

Велопарковка - необхідність чи модна тенденція?

Ще недавно навіть у великих мегаполісах велосипеди сприймали як спортивний елемент, але вже сьогодні він став невід'ємною частиною багатьох городян і по-справжньому увійшов в моду. Сучасні тенденції говорять нам про те, що здоровий спосіб життя - це здорово, а збільшення громадського транспорту і кількості автомобілів страшними темпами забруднює нашу середу, тому велосипед стає справжнім порятунком.

 

Економити на проїзді, займатися спортом, підтримувати здоров'я і не залежати від пробок - просто чудово, чи не так? І все це дозволяє нам велосипед. Багато хто з нас розуміють всю користь велопрогулянок і використовують велосипед в побуті, тому на велосипедах сьогодні можна побачити не тільки молодь, а й більш старше покоління. Однак чим більше зростає популярність велосипедів, тим більше ми потребуємо якісної велоінфраструктури. Одна з проблем, що виникають - де нам припаркувати свій велосипед, коли ми вирушаємо в кафе, фітнес-клуб, салон краси або магазин.

Бізнесмени, які відчувають потребу своїх відвідувачів, намагаються встановлювати біля своїх приміщень велосипедні парковки, щоб не втратити контингент, що пересувається на велосипедах. Які ж аргументи можна привести на користь даного елемента інфраструктури?

1. Велопарковка - це просто і зручно

Багато хто думає, що розмістити у себе велопарковку - це складно і довго, проте це не так. По-перше, велопарковки бувають різні, є ті, які займають мало місця і не вимагають довгої установки. Наприклад, тимчасові велопарковки, які можна зробити у вигляді лавки або озелененого ділянки. По-друге, це дуже компактно і економить місце, адже на площі, де вміщується один автомобіль, можна розмістити до 10 велосипедів, якщо продумати дизайн конструкції майбутньої велопарковки.