(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
13.09.2018 10:37

В Європу на велосипеді

В Європу на велосипеді

У наш час все більша кількість компаній, що займаються авіа перевезеннями можуть надати таку послугу, як безкоштовне перевезення велосипеда разом зі своїм господарем. Так вони напевно залучають нових клієнтів, але для велосипедистів мандрівників це нововведення виявилося дуже привабливим. Все ж немає нічого кращого, ніж свій улюблений і знайомий байк, особливо в тривалій вело поїздці, а не взятий в прокаті.

На цьому тлі, кількість велосипедистів готових проїхатися по європейським просторах на велосипеді помітно збільшилася. Адже байкіг- це найкращий спосіб подивитися більшу частину пам'яток і взагалі дізнатися, як там люди живуть. Тим більше, що в Європі то якраз і ставлення до людини на велосипеді, якщо не трепетне, то обіцяє дуже багато всяких переваг перед тими ж любителями автомобіля, у яких в даний момент інфраструктура вже відстала від велосипедної.

Коли пізнаєш навколишній світ з вікна автобуса або легкового автомобіля, всього не побачиш. Вірніше не побачиш тих маленьких дрібниць, які як раз і здатні скласти думку про кого або що-небудь. Це про пересування між містами і ночівлею, в великих містах, наприклад в Барселоні або Парижі звичайно є центри автоматичного прокату, але повторимося, що немає нічого кращого пізнавати світ саме на своєму велосипеді.

Що можна порадити велосипедистам, котрі збираються на європейські простори, при всіх позитивних моментах, там теж є свої нюанси, які треба враховувати, щоб не зіпсувати собі відпочинок.