(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
22.01.2018 12:51

Trek працює спільно з Ford над системою автоматичної взаємодії велосипедиста з машинами на основі штучного інтелекту...

Trek працює спільно з Ford над системою автоматичної взаємодії велосипедиста з машинами на основі штучного інтелекту...

Trek показав свою систему на минулій виставці CES в Лас Вегасі на стенді Ford.

Технологія «B2V» (велосипед-машина) була розроблена спільно з Tome Software, і є прототипом того, що ми сподіваємося з'явиться у всіх автомобілях в стандартній комплектації, особливо з урахуванням того, що багато інших автовиробників виставляли автомобілі з величезними і відволікаючими екранами на панелі приладів.

B2V Є новою програмою технологією стільникової системи автомобіль-оточення C-V2X (Cellular Vehicle-to-Everything). C-V2X з'єднує оснащені автомобілі до єдиної великої системі зв'язку, що дозволяє їм взаємодіяти з іншими автомобілями, пристроями на пішоходах, байках і дорожньою інфраструктурою у вигляді знаків і зон технічних робіт. C-V2X також дозволяє бути інтегрованою, як безпосередньо в велосипед, так і в телефон, через додаток для велосипедистів.

Анонсоване у вересні 2017 співпрацю Trek c Tome Software, тепер розширює свої розробки і дослідження в сфері B2V до інтеграції з системами розумних автомобілів і смарт-сіті. Ford підтримує роботу, яку ведуть Trek і Tome з метою оцінки технічних можливостей системи і гарантує ефективну інтеграції велосипедистів на дороги громадського користування.

«Ford підтримує наші зусилля по збільшенню безпеки для велосипедистів на дорогах з самого першого дня, і ми розуміємо, як важливо, щоб ці розробки в системі B2V були відкриті і доступні для всіх виробників,» говорить засновник Tome Джейк Сігал.

Продакт менеджер Trek по електроніці Скотт Касіно говорить наступне:

«Майбутнє для нас полягає в тому, щоб відійти від пасивного підходу до безпеки велосипедистів на дорогах, і зосередитися на розробках активних засобів безпеки. Ми хочемо бути впевнені, що крім всіх інших засобів, що підвищують безпеку на дорогах, у велосипедистів буде можливість безпосередньо давати знати автомобілю про свою присутність. »

Устаткування системи B2V дає сигнали всім наближається автомобілів про присутність велосипедиста на дорозі. Шкода, що не всі велосипеди і автомобілі разом оснастять цим системами, так що це лише перший крок назустріч вирішення проблеми.