(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
06.07.2017 11:16

Швидко і правильно знімаємо гріпси. Гріпси - ручки на кермо велоспеда.

Швидко і правильно знімаємо гріпси. Гріпси - ручки на кермо велоспеда.

Гріпси - це ручки які одягаються на кермо велосипеда, по краях, там де ми тримаємося за нього руками. При покупці велосипеда, на ньому вже є "рідні" гріпси. Але на жаль буває так, що ручки на кермі часто не задовольняють нашим потребам - просто можуть не сподобаються формою, занадто жорсткі, ну і існує маса інших причин. Якщо ви побачили в магазині гріпси які підходять вашому характеру, і купили їх, тепер перед вами стоїть питання: як поміняти гріпси на велосипеді?

Ручки на кермі велосипеда бувають різних типів і зроблені з різних матеріалів. Найпопулярніші які продаються з велосипедом - це прості гумові гріпси. Бувають ще поролонові ручки. Гріпси з зажимами - будуть зручні для агресивної їзди для кращої фіксації на кермі.

Зняти поролонові ручки з керма велосипеда не становить жодних проблем, просто беремо і стягуємо їх. Щоб зняти гріпси з зажимами необхідно розслабити, розкрутивши затискачі потім вони знімаються досить легко як і поролонові. Щоб зняти гумові ручки (гріпси) з керма - необхідно застосувати невеликі хитрощі, так як гума може міцно прилипнути до металевого керма, і можуть виникнути проблеми зі зняттям.

Для легкого зняття ручки з керма, нам необхідно змочити її всередині. Це можна зробити декількома способами, наприклад, можна акуратно підчепити гумовий грипс маленькою плоскою викруткою або спицею і налити під ручку води.

Наступний варіант, якщо у Вас є шприц з голкою, досить проколоти ручку посередині, або підсунути голку під грипсами і випустити воду, далі стягнути ручку з керма велосипеда вийде досить легко.

Після того як гріпси зняті, нам необхідно одягнути нові або ці ж. Щоб одягнути ручки на кермо велосипеда, необхідно змочити їх всередині водою або спиртом, і потихеньку натягнути їх на кермо. Спиртом зручно змочувати тому, що він швидше випаровується, ніж вода, а поки під грипсами буде вода, ручка буде легко прокручуватися, що не зручно при їзді на велосипеді. Існує ще один спосіб одягання грипсів - шляхом їх розігріву в гарячій воді, але тільки варто пам'ятати про техніку безпеки. Так як гріпси будуть гарячими, необхідно це робити в рукавичках.

Якщо при їзді прокручуються гріпси на кермі, необхідно зняти їх і протерти поверхню керма в місці їх розташування, причиною цього може бути пил або бруд. Потім одягніть їх зручним для вас способом на чисту поверхню і вперед.

новини
всі новини