(050) 33-425-44,   (067) 21-460-71
Skype
Каталог
новини
всі новини
26.10.2017 12:38

Презентація маршруту велогонки Тур де Франс 2018...

Презентація маршруту велогонки Тур де Франс 2018...

21 етап, включаючи бруківку, грунтові дороги, дві гонки з роздільним стартом і три довгих гірських етапи.

Презентація маршруту велогонки Тур де Франс 2018 відбулася в Парижі.

Одна з найкоротших велогонок, дистанція якої становить 3329 км, включає в себе 21 етап, 35 км гонку з роздільним стартом на третьому етапі, 15 секторів бруківки загальною протяжністю 21,7 км відрізок бруківці на 9 етапі Париж-Рубе, класичний фініш в Альп д'Юез після трьох днів в Альпах і потім урочисте завершення гірських етапів в Піренеях перед 31км гонкою з роздільним стартом по пересіченому рельєфу, яка стане заключним етапом в боротьбі за жовту майку лідера.

10й і перший гірський етап гонки включає в себе грунтову дорогу на Плато Де Глієр, при цьому перед ним передбачений підйом протяжністю 6 км. з градієнтом в 11%. Не дивлячись на те, що протяжність перевалу Коль дю Пре становить 65 км на 17 етапі, половина з цієї відстані доводиться на підйом.

На відміну від попередніх гонок учасникам надається менше можливості для спринту. Хоча вісім етапів вважаються рівнинними, на деяких з них можлива поява сильного бічного вітру, а 9 етап включає в себе поїздку по бруківці. Нарахування бонусних 1, 2 і 3 секунд на певному кілометрі кожного етапу включаючи 9й, повинні стимулювати більш агресивну їзду.

Гонка з двох частин.

Тур де Франс-2018 відправиться в шлях з департаменту Вандея в суботу, 7 липня на тиждень пізніше звичайного внаслідок проведення чемпіонату світу з футболу в Росії і завершиться через три тижні в неділю 29 липня в Парижі на Єлисейських Полях.

21етап розбитий на дві частини: перші дев'ять спринтерських прокладені по узбережжю департаменту Вандея, Брітанії і північній частині Франції. 9 етап з бруківкою завершує першу частину з подальшим переїздом в Ансі для першого з двох запланованих днів відпочинку і початку другого гірського етапу.

Альпи і далі Піренеї.

10 етап, який означає початок гірської частини гонки, почнеться в Ансі та продовжиться навколо Гран-Борнар, з подальшим підйомом на курорт Розьер і фінішем на Альп д'Юез, на якому загальний набір висоти складе 5000 м.

У 2018 р гонщики потрапляють на Піренеї перетинаючи рівнину комуни Валанс, із завершенням етапу в Манді. Перед другим днем ​​відпочинку в Каркасоне гонщикам належить подолати ще один гірський етап.

Наступні 4 етапи з 16 по 19 пройдуть в умовах високогір'я в Піренеях, на перевалах Порті д'Аспе, Мент, Портійон, Пейрагюд, Валь Лурон, Порті, Аспен, Турмале, Бордер і Обіск.

Переможець всієї велогонки визначиться за підсумками 31 км гонки з роздільним стартом в останню суботу, яка буде проводитися у Французькій Країні Басків.

Техніка та навички участі в гонці будуть мати таке ж важливе значення, як і ходові та аеродинамічні якості. Так, наприклад, підйом в містечку Коль де Пінодьета починається після 28 км відносно рівної дороги і тягнеться 900 метрів з градієнтом в 10,2%. Це не звичайне оброблення, але саме в ній визначиться володар жовтої майки лідера, в якій він і поїде підкорювати Париж.

Кріс Фрум може відсвяткувати свою п'яту перемогу в 2018 р і стати одним з найвидатніших спортсменів. Проте, Том Дюмулен (Team Sunweb), Річі Порт (BMC) і Вінченцо Нібалі (Bahrain-Merida) готові оскаржувати звання переможця.

Гонка з роздільним стартом і бруківка навряд чи сподобаються Ромена Борді (AG2R-La Mondiale), Тібо Піно (FDJ), Симону і Адаму Йейтс (Orica-Scott) і Наірі Кінтана (Movistar), але вони можуть серйозно заявити про себе на фініші гірських етапів і крутих спусках. Іншими словами, боротьба за звання переможця буде неабиякою і цілком ймовірно, що інтрига гонки буде тримати нас в напрузі аж до завершення останнього етапу на Єлисейських полях в Парижі.