(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
19.01.2018 12:12

Пітер Саган відправиться до Ватикану, щоб Папа хрестив його сина. I таке буває...

Пітер Саган відправиться до Ватикану, щоб Папа хрестив його сина. I таке буває...

Тримісячного Марлона Сагана можливо хрестить сам Папа римський Франциск, як буд-то бути сином Пітера Сагана не достатньо, щоб перемагати в майбутньому на велоперегонах, під час візиту Пітера до Ватикану, де молодий батько збирається попросити Папу охрестити його сина.

Саган зараз знаходиться в Австралії на підготовці з Туру Даун Андер, який почнеться у вівторок на наступному тижні. І по завершенню гонки відправиться 24го січня в Ватикан, згідно з інформацією італійського видання La Gazzetta dello Sport.

Триразового чемпіона світу буде супроводжувати його дружина Катаріна, сестра, мама і його син Марлон, якого Саган сподівається віддати на хрещення Папі Франциску, в процесі візиту.

Саган також відвідає Сикстинську Капелу і вручить Папі кастомний Specialized Venge, який буде символізувати світло в темряві прикрашений унікальними деталями, такими як логотип Ватикану, Папською Гербом, прапором Аргентини і ім'ям самого Франциска.

Візит Сагана в Ватикан організований Андреа Кальканьо, комерційним директором Фольксваген Італія. Здавалося б, до чого тут автовиробник, але у Фольксваген є зв'язку зі Спешіалайзд, які спонсорують команду Сагана Бора-Хансгрохе.

Після завершення Тура Даун Андер і візиту до Папи, Саган відправиться на високогірний тренувальний табір в Сієрра Невада південній Іспанії. Звідти він повернеться вже в Бельгію на першу Класику Омлуп Хет Ньюсблад 24го лютого.

Словацька гонщик сподівається, що зустріч з Папою римським дасть йому божественне благословення, якого так не вистачало на початку минулого сезону, коли він зміг перемогти тільки на одній з Класик Курне-Брюссель-Курне, впав на Туре Фландрії і багаторазово дещо не дотискати на інших стартах .