(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
05.07.2018 10:48

Компанія Ford розробила розумну куртку для велосипедистів...

Компанія Ford розробила розумну куртку для велосипедистів...

У компанії Ford анонсували нову розробку підрозділ Smart Mobility - "розумну" куртку, яка повинна підвищити безпеку велосипедистів на міських дорогах.

Інженери Ford запевняють, що прагнуть створити гармонійну інтеграцію між усіма "користувачами доріг", повідомляє Motor1.

Концептуальна куртка отримала затискачі для підсвічування, щоб вказати, куди саме повертає велосипедист, при уповільненні велосипеда в куртці спрацьовують стоп-сигнали. Також новинка має функції звуку і вібрації, які дозволяють велосипедистам приймати дзвінки, отримувати повідомлення не прибираючи руки з керма.

Куртка може підключатися по бездротовому зв'язку до смартфону - це дозволяє використовувати спеціальне навігаційне додаток, не використовуючи екран. Початок прокладання маршруту забезпечується за допомогою вібромоторів в рукавах і голосові підказки.

"Додаток Ford буде направляти вас за маршрутами, які уникають жвавих доріг та переходів", - запевнили розробники куртки.

У компанії підкреслили, що куртка була розроблена "пристрасної командою" велосипедистів, які намагалися її в своєму щоденному циклі, коли добиралися до офісів Ford Smart Mobility Innovation в Лондоні. Главою розробки став Том Томпсон, керівник проекту Ford Smart Mobility.

Концепція куртки була розроблена спільно з фахівцями з велоспорту Lumo і фахівцями з програмного забезпечення мобільності. У Ford говорять, що подальша розробка передбачає впровадження функції прийому дзвінків і повідомлень за допомогою жестів і голосових команд.

На даний момент весь проект залишається в статусі прототипу, але Ford зараз знаходиться в процесі захисту патенту на куртку нового типу.