(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
13.11.2017 15:18

Колишній президент UCI Куксон планує створити жіночу команду в 2019 році...

Колишній президент UCI Куксон планує створити жіночу команду в 2019 році...

Колишній президент UCI Брайан Куксон, який не зміг повторно переобратися на свій пост і поступився їм французу Давиду Лаппартьену, заявив в понеділок, що має намір створити жіночу команду для участі в Світовому турі в 2019 році.

«У наступні кілька місяців я збираюся проаналізувати можливості формування нової структури професійних велосипедних команд, - написав Куксон в статті, опублікованій на його особистому сайті. - За відправну точку цього процесу повинно послужити створення жіночої команди UCI для участі у Світовому турі в 2019 році, команди, що задовольняє новим високим стандартам, які були розроблені під час мого перебування на посаді президента UCI, або навіть перевершує їх. UCI, по всій видимості, введе вищезгадані стандарти щодо жіночих команд з новою структурою, що має на увазі наявність двох складів ».

Своїм задумом Куксон залишає позаду ASO, яка оголосила на що відбулася минулого місяця церемонії оголошення маршруту «Тур де Франс» 2018 року, що велогонка La Course повернеться до одноденному формату, і тим самим викликала загальне розчарування серед спортсменок.

Лише через декілька днів після відходу куксонія з поста президента UCI, Лаппартьен закликав організаторів змагань і телевізійні компанії приділяти більше уваги жіночому велоспорту, однак, судячи зі скорочення тривалості майбутнього гонки La Course, його слова не знайшли відгуку.

Новий проект куксонія, який буде реалізований в Великобританії, поки що ніким не фінансується. Куксон переконаний, що деякі компанії «зможуть отримати чималу вигоду» не тільки з підтримки велоспорту в цілому, але і жіночої команди зокрема.

«Я виношу цю ідею на публіку, оскільки хочу посприяти тому, щоб керівні співробітники цих компаній, чоловіки і жінки, багато з яких і самі захоплюються велоспортом, подумали про відкриваються можливості, - написав Куксон. - Потенційна рентабельність їх інвестицій може бути вкрай висока, але я хочу підкреслити, що для цього необхідний інноваційний підхід, креативність і значних зусиль з їхнього боку. Я не шукаю компанію, яка б просто підписала контракт з командою, я шукаю партнерів, готових інвестувати в ініціативу, яка принесе величезну користь людям, причому, ймовірно, в усьому світі ».

На закінчення Куксон повідомив, що його амбіції не обмежуються жіночим велоспортом, створення жіночої команди стане лише початком його діяльності. Він згадав, що також приступає до формування чоловічої команди гонщиків віком до 23 років, які, можливо, увійдуть до числа учасників Світового туру. Він також розповів, що пише книгу про свою роботу в велоспорті.

новини
всі новини