(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
06.12.2017 13:37

Intense Cycles впроваджує прямі продажі...

Intense Cycles впроваджує прямі продажі...

Південно-Каліфорнійський виробник приєднується до сучасного тренду, але з хитрим застереженням.

Intense Cycles - один з батькових брендів, які стояли біля витоків гірського велосипеда. Маленька компанія з Південної Каліфорнії має репутацію компанії яка не заощаджує на виробництві своїх байків, і очікує такого ж ставлення у відповідь від покупців. Але часи змінюються. Європейські компанії Commencal, YT і Canyon в даний час лідирують в прямих продажах велосипедів, а недавно ще й Spot з Diamondback зайнялися тим же.

Причина проста - економія грошей. На байках ціною $ 5000 - $ 10000 ця економія стає дуже помітною. Intense очікує зниження цін на свої байки від 20 до 25%. При цьому локальні магазини не виключаються з ланцюжка. Але не в тому сенсі, що куплений байк покупець прийде забирати в найближчий магазин і магазин за це отримає частку, як ви могли припустити, а в тому, що при покупці байка, Intense буде безкоштовно забезпечувати вам сервісне обслуговування в найближчому веломагазині.

Така схема буде використовуватися в США, в більшості інших регіонів продажу підуть за схожими схемами, з деякими відмінностями.

Якщо покупець не захоче купувати байк по нову пряму схему, він може звернутися до місцевого дилера і купити за тією ж ціною. У цих дилерів буде деякий запас байків в наявності, але вигоди для них в цьому буде менше, ніж раніше.

Intense заявляють, що більшість їх дилерів відреагувало на зміни позитивно. Цей крок без сумнівів збільшить продажі, так як байки стануть доступні більшій кількості покупців. А нова схема призведе до магазинів більше людей, ніж традиційна схема прямих продажів.

Незалежно від місця покупки, онлайн або в магазині, байки будуть поставлятися з насосом високого тиску, динамометричним ключем і всім іншим необхідним для збірки байка. Якщо покупець не впорається зі складанням сам, то у нього буде можливість скористатися тим самим безкоштовним контрактом на обслуговування в найближчому веломагазині.

Веломагазинів не перший традиційний бізнес, якому доводиться змінюватися з приходом нових технологій. З широким розвитком прямих продажів, традиційним магазинам доводиться адаптуватися. Нестандартний підхід Intense можливо їм допоможе в цьому.

новини
всі новини