(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
11.04.2018 14:04

Гірський велосипед став причиною виникнення лісової пожежі в Австрії...

Гірський велосипед став причиною виникнення лісової пожежі в Австрії...

За попередньою версією, полум'я спалахнуло від зіткнення сухої трави з розпеченим ротором дискових гальм.

Кілька велосипедистів намагалися затоптати і збити полум'я, але в результаті не впоралися.

Багато з нас в курсі, як сильно нагріваються ротори дискових гальм на тривалих спусках. Деякі з нас можуть навіть похвалитися опіками на литках. Але, за інформацією австрійського видання Vorarlberg.orf.at, розпечений ротор став причиною виникнення лісової пожежі в неділю в Нузідерсе, Австрія, коли велосипедисти вирішили відпочити після довгого спуску по одній з місцевих популярних даунхильних трас, і один з них поклав байк лівою стороною в суху траву.

Пожежа почалася поруч з підйомником Муттесберга.

Велосипедист спочатку намагався загасити вогонь самостійно, за допомогою друзів, але не впоравшись, був змушений звернутися в службу пожежної безпеки. Пожежа почалася поруч з підйомником Муттерсберга, який довелося тимчасово зупинити, поки пожежники гасили вогонь.

Поліція заявляє, що в пожежі винен маунтинбайкер, і що загоряння імовірно походить від контакту розпеченого ротора з сухою травою.

У пожежі ніхто не постраждав.

Перед початком сезону сухого катання, нехай ця неймовірна історія послужить нам уроком, багато хто з нас не замислюючись про наслідки також поклав би байк куди попало.