(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
новини
всі новини
21.03.2018 13:41

Французький велогонщик любитель, викритий в механічному допінгу, засуджений до 60 годин виправних робіт...

Французький велогонщик любитель, викритий в механічному допінгу, засуджений до 60 годин виправних робіт...

Французька поліція конфіскувала прихований мотор і раму, використані для механічного допінгу.

Сиріл Фонтейн, 43-х річний французький велогонщик любитель, спійманий на використанні прихованого мотора на гонці в минулому жовтні, був визнаний винним в спробі шахрайства і засуджений до 60 годин виправних робіт судом у місті Периге.

Фонтейн вже був визнаний винним в технологічному шахрайстві і дискваліфікований на 5 років FFC (Французька Федерація велоспорту) в грудні, і, як повідомляє агентство Франс Прес, він також визнав свою провину у вівторок перед корекційним судом Периге.

Крім 60 годин виправних робіт, Фонтейн повинен виплатити символічну компенсацію збитку в 1 євро і ще 88 євро велоклубу Креон-д'Арманьак, організатору велогонки, в якій він використовував свій прихований мотор.

Колишній велогонщик Крістоф Бассон, який нині працює на AFLD (Французьке антидопінгове агентство), взяв участь у викритті Фонтейна, переслідуючи гонщика на машині і перешкодивши його втечі, коли був виявлений мотор в його велосипеді на гонці в Сен-Мішель-де-Дубль у Бордо.

"Було винесене стягнення, доведено правопорушення, - сказав Бассон після слухання справи Фонтейна, зі слів" Le Parisien ". - Сьогодні ми продемонстрували, що читерство під час велогонки може привести до звинувачення в шахрайстві ".

Те, що Фонтейн використовував мотор, було виявлено 1 жовтня в гонці для ветеранів та юніорів, в заїзді з 16-ти гонщиків. Він став мішенню AFLD після з'явилися у суперників підози за кілька тижнів до гонки.

За наявними відомостями, він купив мотор, який встановлюється в підсідельну трубу, на якомусь французькому вебсайті і помістив його в раму, куплену через інтернет з Китаю. Він передбачає, що цей французький сайт продає 20-30 моторів в місяць. Фонтейн сказав, що став використовувати мотор після перенесеної їм грижі міжхребцевого диска раніше в 2017 році.

"Я не торгую наркотиками, я не вбивав дитини, я вставив мотор в свій байк, - розповів Фонтейн" France Bleu "в жовтні. - Я думаю, що послужу прикладом, який принесе користь велоспорту, тому що я не єдиний, хто робить це ".

Випадок Фонтейна був другою судовою справою щодо використання моторів в професійному велоспорті в 2017-му, після італійського гонщика, викритого у використанні схожого пристрою в гонці у м Брешіа.

Найвідоміша справа з використання моторів - справа бельгійської гонщиці Фемке Ван дер Дриссе, спійманої з прихованим мотором в велосипеді на Чемпіонаті світу з велокросу 2016. Згодом її дискваліфікували на 6 років.

Президент UCI Давид Лаппартьен дав обіцянку поліпшити тестування на механічний допінг після зрослих сумнівів в ефективності планшетів з феромагнітними датчиками UCI. Керівництво повинно остаточно визначитися з планами на цей рахунок в Егле в кінці цього місяця.