всі новини
08.08.2017 14:37

Беломоїна достроково виграла Кубок світу з маунтинбайку...

Українка за етап до кінця стала недосяжною для суперниць!!!

Українка Яна Беломоїна достроково стала переможницею Кубка світу з маунтинбайку Монт-Сент-Анні серед жінок. 24-річна спортсменка з Луцька перемогла на передостанньому етапі змагань, який проходив в канадському Монт-Сент-Анні, на 44 секунди випередивши найближчу суперницю француженку Паулін Ферран Прево. Третьою стала Катаріні Пендрель з Канади.

Ця перемога стала для Беломоїної третьою в сезоні - після успішних гонок в Альбштадті і в Вальнорд. Перед останнім етапом Кубка світу на рахунку українки 1050 балів в загальному заліку. У її найближчої переслідувачки - Лінди Індерганд - 655 балів. Таким чином, українка стала недосяжною для конкуренток і вперше стала володаркою Кубка світу.

Нагадаємо, в кінці липня Беломоїна також стала чемпіонкою Європи з маунтинбайку, який проходив на альпійській трасі в італійському Дарфо-Боаріо-Терме.