(050) 33-425-44, (063) 10-477-49,   (067) 21-460-71, Velolux Odessa
Skype
Каталог
07.11.2017 12:38

10 цитат великих людей про велосипедні прогулянки:

10 цитат великих людей про велосипедні прогулянки:
1. «Велосипед завжди? Зараз це одне з того, що наповнює ваше життя сенсом! Я вправлялися таким чином кожен день. Ах, просто візьміться за ручки вашого велосипедного керма, лягайте на нього і прожогом мчимо по вулицях і дорогах, над залізничними коліями і мостами, пронизуючи натовп, уникаючи зіткнень, на швидкості двадцять миль на годину або навіть більше, і уявляйте весь цей час, як раптово з гуркотом впадете. Ну, це щось!» Джек Лондон.
2. «Коли я бачу дорослу людину на велосипеді, я спокійний за людство!» Герберт Уеллс.
 
3. «Купіть собі велосипед. Не пошкодуєте, якщо залишитеся живі» Марк Твен.
 
4. «Життя як велосипед: щоб утримати рівновагу, доводиться постійно рухатися». Альберт Ейнштейн.
 
5. «Саме їзда на велосипеді - це те, за допомогою чого ви вивчите контури країни краще, коли ви піднімаєтеся на схили пагорбів і спускаєтеся з них. Ви пам'ятаєте, які вони насправді, в той час як на автомобілі вас вражає тільки висота пагорба, і у вас залишаються такі точні спогади про країну, які ви отримуєте, об'їхавши її на велосипеді ». Ернест Хемінгуей.
 
6. «Велосипед є найбільш цивілізованим засобом пересування з відомих людині. Інші види транспорту стають з кожним днем ​​все більше жахливими. Тільки велосипед залишається чистим серцем ». Айріс Мердок.
 
7. «На велосипеді мене утримують не гоночні рекорди, а відчуття щастя». Ленс Армстронг.
 
8. «Ніщо не може зрівнятися з простим задоволенням прогулянки на велосипеді». Джон Кеннеді.
 
9. «У дитинстві я молив Бога подарувати мені велосипед. Потім зрозумів, що Бог працює по-іншому. Я вкрав велосипед і став молитися про прощення ». Аль Пачіно.
 
10. «Я катаюся на велосипеді. Для мене це як пересувна медитація ». Робін Вільямс.
новини
всі новини